zeynepsakli
4 Takipçi
Tam Beko klima zamani

Yaz basliyor ve simdi tam #Beko klima zamani arkadaslar. Gecen hafta siparis vermistim ve klimam geldi. Birazdan arkadaslar gelip monte edicekler ve o muazzam sicaklarsan bunun sayesinde kurtulcaz bir nebze de olsa.


  • Beko Beko için
  • 2018-05-13T09:55:30

5 Yorum

naziko
0 Takipçi

Sıcak havalarda mutlaka her eve bir klima lazım bence de. İnanılmaz faydasını görüyorsunuz bizim klima markası da beko 3 sene önce almıştık yoğuşmalı olanlardan içerideki nem oranını dengelemesi çok güzel bir özellik.

baharg
1 Takipçi

bu sene çok sıcak olacak deniyor. en kısa zamanda biz de klima alacağız. beko klimaların enerji tüketimi iyi diyorlar. bakmaya değer.

2 senedir ofisimizde var. soğutması iyi, enerji tasarrufu da fena değil. sadece çok sesli çalışıyor. bazen rahatsız edebiliyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Beko
Beko
79 Takipçi

Beko, Koç Holding bünyesinde etkinlik gösteren beyaz eşya ve elektronik markasıdır.Yurt dışına kendi markasıyla satış yapan ilk marka olma özelliğini taşıyan Beko, "Dünya Markası" olma hedefiyle yola çıktı. İlk başarısını Türkiye pazarında kazanan Beko, bu başarıyı yurt dışına da taşıyarak, bugün dünyanın 100'den fazla ülkesinde milyonlarca insanı markası ile tanıştırdı.