zerrindok
10 Takipçi
Telefon icin hayat kurtarir

Biliyorsunuz artık elektirik ile bağımlı yaşar olduk akıllı telefonlardan dolayı ve bu aşama da Bence en önemli olaylardan bitiş de #batarya lar oldu elektrik gittiğinde seyehatte ya da yolda her zaman kullanacağımız enerji banklari sizin kurtariciniz oluyor #a101 den aldığım bu powerbank de tam istediğim birurun oldu ve çok amaçlı kullanıyorum marka olarak da iyi verim olarak da uzun süre şarj ediyor


  • A101 A101 için
  • 2017-12-12T11:54:26

9 Yorum

ertugrulyuce
236 Takipçi

bu aletler gerçekten çok faydalı oluyor ve #A101 de çok uygun ben kaçırdım alamadım ama yakında yenisi gelir

ersinjr
5 Takipçi

teknoloji marketlerde muadili ürünler iki katı fiyatlara satılıyor. dayanıklılığı ve kalitesi de çok farklı değil. ben de bunlardan kullanıyorum.

kenans
6 Takipçi

sık seyahat ettiğimden sürekli 2 tanesini çantamda full dolu tutuyorum. telefonla ilgili şarj sorunu adına bir şey kalmıyor. (çok sorumsuz değilseniz tabi :)

busraduruk
4 Takipçi

Birkaç kez #a101 e ugradigimda görmüştüm bu ürünü sanırım uzun süre powerbank olarak kullanılabiliyor arkadaşımda da var çok memnun en az 3 kez şarj ediyormuş

aybuk
7 Takipçi

#a101 kendini adam marketlerden biri oldu ama bir eleştiri yapmam gerekirse haftalık ürünleri çok sıkış sıkış Hatta bir sonraki hafta da yenileri gelince ürünleri görünmez hale geliyor ve bakilmiyor ben büyüdüm Kaç kere bakmadan çıktım biraz düzenli olması lazım

muratakca
3 Takipçi

#A101 marketlerin de bu tarz teknolojik cozum urunlerinin satildigini goremedim ben. Bundan sonra daha dikkatli bakarim.

zaferyildan
3 Takipçi

Dun geleneksel #A101 indirimleri vardi ve yine birbirinden degisik urunlerde indirimler vardi. Tabi ihtiyacimiz olanlari aldik.

korayolay
5 Takipçi

Artik #A101 magazasi musterisi olduk ve her ihtiyacta direk A101 markete gidiyoruz. Uygun ve kaliteli urunleri var.

cicooo
267 Takipçi

ikidir ben de yetişemiyorum bu indirime o kadat yoğun talep var ki #A101 ürünlerine

İlgili markaya ait diğer içerikler

A101
A101
119 Takipçi

Temel ihtiyaç malzemeleri satışı yapan firmanın sitesinde kurumsal ve finansal bilgiler, mağazalar, kampanyalar bağlantıları yer alıyor. Sloganı " Harca Harca Bitmez ".