zerdaber
5 Takipçi
En iyi Hediye Newbalance ayakkabi

Iyı bir hediye için öncelikle o hediyeyi o kişinin sevdiği Bişey ve onu mutlu edecek birşey olması gerekir bence sırf hediye almak için de hediye alınmaz ama eğer erkek arkadaşınız çok seviyorsa benim gibi spor ayakkabıyı özellikle de #newbalance markasını uygun da denk getirebilirseniz mutlaka newbalance denemelisiniz ben özellikle rahatlık açısından çok seviyorum bir kez giyin başka marka kolay kolay giyemezsiniz inanın


5 Yorum

merwo
0 Takipçi

bence hediye dediğinin manevi bir değeri olmalı yani ben ayakkabı saat gibi günlük kullanımlık eşyaların hediye edilmesine karşıyım onların yerine sinema bileti konser tiyatro bileti vs. daha makbul olur ;)

sadik
0 Takipçi

New Balance gerçekten çok rahat bir ayakkabı verdiğin paraya değiyor hediye etme konusuna da gelince isteyen istediğine istediği hediyeyi verir önemli olan düşünmek..

halimeyar
13 Takipçi

#newbalance dan iki sene kadar önce bir hediye ayakkabı aldım ve ozaman dan beri de giyiyorum hala çok ama çok sağlam kullanışlı bir ayakkabı

duygue
0 Takipçi

Ayakkabıları gerçekten çok rahat, koşuya çıktığımda veya spora gittiğimde ayağımı hiç sıkmıyor, gerçekten çok iyi ayakkabılar üretiyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

New Balance
New Balance
48 Takipçi

1906 yılında Boston’da ayak tabanlığı şirketi olarak başlayan New Balance, 1970’li yıllarda özel bir ayakkabı üreticisi ve önde gelen bir küresel spor ürünleri şirketi haline geldi. Polis memurları ve garsonlar gibi tüm gün ayakta çalışan insanların ayak rahatlığı için ayak tabanlığı üretmeye başladığı günden itibaren New Balance, günlük sporcuların ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinmiştir.