zekiyegokhan
2 Takipçi
Yeni barok dolaplar
#İstikbal barok elbise dolaplarinda guzel indirim kampanyalari baslamis suan magazalarinda. Haftasonu ugradim bende ve ciddi indirimler vardi. Bende kucuk odama bir tane barok elbise dolabi aldim cok hos kullanisli.


6 Yorum

eceseckin
3 Takipçi
istikbalın üürnleri sağlam ama sevkiyat sırasında elemanları mutlaka bir hasar çıkarıyor ve bu sayede evime aldığım tv ünitesi tam olarak 3 kez gitti geldi ve son geldiğinde yine bi yerinden çatlamıştı ama artık ben bu durumdan sıkıldığım için yeter dedim bu yüzden pişman oldum bir daha istikbale gitmem yani.
İstikbal eski kalitesini yitirdi bence ne bilim doğtaşlar enzaların yanında biraz daha eskimiş modası geçmiş gibi geliyor. Birde sağolsun personeli o kadar vurdumduymaz ki ne zaman bir ürün alsak tek seferde getiremediler ya kırdılar ya çizdiler belki de bu yüzden artık bana cazip gelmiyor.
saresenocak
7 Takipçi
İstikbal bana da çok eski tarz geliyor ne bilim annemin mobilyaları teyzelerimin mobilyaları falan hepsi istikbal yani daha çok orta yaşlı kadınlar tecih ediyor istikbal mobilyayı. Mesela ben ev kuracak olsam mobilyalarım kesinlikle #doğtaş mobilyadan olurdu.

İlgili markaya ait diğer içerikler

İstikbal Mobilya
İstikbal Mobilya
24 Takipçi
İstikbal Mobilya ya da daha bilinen adıyla İstikbal 1957 yılında kurulan bir mobilya şirketidir.Kayseri'de Boydak Grubunun Patronu Hacı Boydak tarafından kurulmuştur. "Her Ev Güzel İstikbal'le" sloganıyla ünlüdür. Yine Boydak Holding'e bağlı Bellona Firmasının Kardeş Kuruluşudur.