zehdurs
3 Takipçi

Bugün #a101 aktüel de olanları görünce sizleri de bilgilendirmek istedim.çünkü ciddi anlamda güzel şeyler var.Uzun zamandır kamp kurmak istiyordum ama bir türlü malzeme bulamıyordum..decathlon da bakmıştım orda biraz tuzluydu fiyatları ama a101 de görünce şok oldum sanırım gerçekten de kamp için uygun malzemeler alabileceğim bakalım şmdi gidip bakacağım umarım bulabilirim isteyenler varsa mutlaka baksınlar

  • A101 A101 için
  • 2017-05-03T20:55:49

4 Yorum

durancalkan
0 Takipçi

Dunku indirimler cok fenaydi ve bende iki tane doga sandalyesi aldim kendime. Normalde diger marketlerde iki kati fiyatina bu sandalyeler.

gerdhs
5 Takipçi

Kamp sandalyelerinin fiyatı cidden çok iyi geçen ay #koctas da bakmıştım fiyatı pahalıydı tanesi 55 tl bende belki daha uygun bulurum diye almamıştım iyiki de almadım ama #a101 de bu fiyatlara bulamadım malesef yarın tekrar birkaç şubeye daha bakmayı düşünüyorum

hilalo
2 Takipçi

geçen yıl a101'den aldığım kamp çadırıyla bir ay kamp yaptım. hala sapasağlam. aynı kalitede bi kamp çadırına başka yerde iki katından aşağı para vermiyorsunuz.

yucefatih
25 Takipçi

aktüelleri benim bile dikkatimi çekiyor bazen çok uyguna ürünleri ile piyasanın çok altında satıyor #A101

İlgili markaya ait diğer içerikler

A101
A101
119 Takipçi

Temel ihtiyaç malzemeleri satışı yapan firmanın sitesinde kurumsal ve finansal bilgiler, mağazalar, kampanyalar bağlantıları yer alıyor. Sloganı " Harca Harca Bitmez ".