yyusuf
5 Takipçi
Biz ne dersek diyelim kahve konusunda bir numaralar. Hepimiz Nero'da veya Kahve Dünyasında da takılabiliriz ama bu seçeneklere yakın olan bir starbucks varsa mutlaka onu tercih etmemizin sebebi sadece psikolojik değil gerçekten kaliteli oluşudur.


10 Yorum

berilcan
0 Takipçi
Özellikle buzlu kahvesini çok beğenerek içiyorum birde nezih bir ortamı oluyor kafamı dinliyorum bu nedenle tercih edilebilir.
bence starbucks'ın her ürününe bayılıyorum hem sıcak hem soğuk içecekleri mükemmel ama illa bir seçim yapacaksam sıcak çikolatasını tek geçerim birde yanına kendi yapımları olan kurabiyeleri inanılmaz enfes oluyor. Ayrıca ortamda gerçekten gayet kaliteli oluyor abuk subuk insanlar dolaşmıyor etrafta.
Adamların her yerinden kalite akıyor bi kere bardakların üstüne isim yazmaları bile çok klas işte biz böyle şeyleri düşünemediğimiz için hep geri kalıyoruz umarım bigün bizde bu kadar başarılı markalara sahip olabiliriz.
yyavuz
3 Takipçi
Kahvenin hası Starbucks'tır. İnsan kahve içerken biraz daha sakin bir ortam arar.Bu ortamı sağlayabilen nadir markalardan biri..
Çok elit bir mekanı var, içecekleri çok iyi. gidilebilecek iyi mekanların başında geliyor .
bakiziyan
2 Takipçi
Son zamanlar da cok guzel ve lezzetli soguk kahveler cikmaya basladi #starbucks da ve sicaklarda cok serin ve lezzetli oluyor soguk kahve cesitleri.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Starbucks
Starbucks
52 Takipçi
Starbucks, ABD'li kahve dükkânları zinciridir. Merkezi Seattle, Washington'dadır. Starbucks, adını Moby Dick'teki Starbuck adlı karakterden alır ve simgesi bir denizkızıdır.