yyonja
1 Takipçi

#starbucks'ın bazı kahvelerin üzerine sıktığı kremanın tadına bayılıyorum. filtre kahve bile içecek olsam istiyorum. önce üstündeki kremayı sonra kahveyi içiyorum. krem şanti gibi ağır değil tadı. hafif şekerli ve orta yoğunlukta.

4 Yorum

dilge
4 Takipçi

caramel frappuccinonun üzerine sıkılan krema ve karamel de benim favorim. ben öyle çok kişiyi gördüm elinde pipeti kaşık yapıp kremasını yemeye çalışanları. ben de dahil :)

simgekorulu
0 Takipçi

White cholocate mocha der susarım sanırım en sevdiğim kahvelerden bir tanesi olan bu kahveyi sadece #starbucks tan içebiliyorum cidden çok şahane hele ki o termoslarına bayılıyorum çok beğeniyordum bende edindim bir tane ama çok fazla almak istiyorum kendimi durduramacam herhalde alacam birkaç tane daha kahve işini de biliyor bu marka

suzanyavuz
0 Takipçi

Güne formda başlamak, gün saatleri içerisinde yorgunluğunuzu atmak istiyorsanız, kilo aldıran veya kilo aldırmayan kahveler içmek istiyorsanız, kendi damak zevkime uygun kahve bulamıyorum diyorsanız gidebileceğiniz en güzel ve tek mekan, ortamıyla kahve tadıyla rahatlayabileceğiniz, tüm yorgunluğunuzu atabileceğiniz mükemmel bir ortam. Bir kere gitseniz, hep gitmek isteyeceksiniz bi deneyin dedim #starbucks

İlgili markaya ait diğer içerikler

Starbucks
Starbucks
51 Takipçi

Starbucks, ABD'li kahve dükkânları zinciridir. Merkezi Seattle, Washington'dadır. Starbucks, adını Moby Dick'teki Starbuck adlı karakterden alır ve simgesi bir denizkızıdır.