yuxel
2 Takipçi
en hızlı pizzacı

30 dakikada sipariş olayını daha da ileri götürüp 20-25 dakikada sipariş teslim ediyorlar. son verdiğim 5 siparişin 5'i de 25 dakikanın altında geldi. hangi ara hazırlıyorlar, hangi ara fırınlıyorlar bilmiyorum ama restoranda bile bu kadar sıcak ve hızlı gelmiyor pizzalar. (eve en yakın dominos 1.1 km mesafede)


7 Yorum

saresenocak
7 Takipçi

Çok hızlı servis veriyorlar ben ne zaman sipariş versem yarım saat dolmadan geliyor ayrıca çok lezzetli pizzaları var sanırım denemeyen kalmamıştır.

en son haberlere çıkan kurye çocuğun pizzaya tükürme olayıyla birlikte artık dominos pizza yemiyorum yiyemiyorum yani bence sağlığını düşünen herkes de yememeli.

ayy evet o haberlerden sonra bende Dominos almıyorum istedikleri kadar hızlı getirsinler bi kere gözümdeki itibarını kaybetti.

Ben dominos pizzaya bayılırım ve bir çalışan yüzünden de vazgeçemem sanırım bence çıkan haberler firmayı kötülemek için de kasıtlı olarak yapılmış da olabilir.

ozto
3 Takipçi

aynı durumu ben de fark ettim. 30 dakikanın altında gelen çok sipariş oldu. iyi bir dağıtım sistemleri var.

gurkanu
0 Takipçi

Sipariş hızı ve lezzeti her ne kadar güzel olsa da pizzaların boyutu bana çok küçük geliyor. Reklamda büyük gösterip küçücük bir pizzayı önümüze koyuyorlar. Dominosun bu durumundan şahsen şikayetçiyim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Dominos
Dominos
74 Takipçi

Domino's Pizza, merkezi ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir.1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. 2014 yılı verilerine göre, 60'ı aşkın ülkede 10.000'den fazla şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolar fiyatıyla halka açıldığı zaman, Domino's Pizza Amerika'nın en büyük ikinci pizza zinciridir. Bunun dışında da dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza firmasıdır.