yunusemreatak
6 Takipçi
Ali Nesinden Sok Ataturk cikisi

Ben #Ali Nesini bu hafta hem takdir ettim hem de bugun verdigi roportaj da Ataturk ile ilgili soyledikleri icinde ayipladim ve takdirimi de geri aldim. Gecen hafta matematik koyu projesi ile dunyanin sayili odullerinden birini aldi ve bu proje cok hosuma gitti benimde. Ama gel gelelim simdi kalkip Ataturk’e hakaret suc olmamali soylemini kullanmanin ne alemi var ki. Sunu anladim ki gundem olup yokunu bulma dusuncesi var demek kendisin de. Cok yazik. Bu ulke de Ataturk siradanlastiriliyor ve biz de izliyoruz bunlari maalesef.


9 Yorum

Peygambere saygı duymayan müslüman Atatürk'e saygı duymayan Türk olamaz bence ya nasıl bir zihniyetle konuşuyorlar ben hala anlamış değilim.

Küllerinden doğmasına vesile olduğu ülkenin bunları tartışacağını bilse bu ülkeyi kurar mıydı atatürk çok merak ediyorum doğrusu. Sıradan insanları geçtim bilim insanları bile bu tür gereksiz tartışmalara malzeme oluyor. gerçekten çok üzücü.

fatihyuce
208 Takipçi

son dönem de #AliNesin sözleri benim de hoşuma gitmedi Mustafa Kemal Atatürk bu ülke için hiç bir işe yapmamış demek gibi bir şey bu

baharsaygan
0 Takipçi

Bende duydum bu haberi yine sosyal medyadan ve okuyunca uzuldum. Kurucu liderimiz yol gostericimize neden bu kadar saldiri var anlamadim gitti.

gbodur
0 Takipçi

Memleketin bilim insanları böyle çıkışlar yaparsa sade vatandaş çok rahat yapar. herkes haddini bilmeli. Özellikle konu atatürk ise.

ytas
0 Takipçi

Son dönemde atatürk üzerinden prim yapmak moda oldu. ünlüsü, ünsüzü, akıllısı, aptalı herkes yorum yapıyor. Buna bir dur demeli.

azizbelek
6 Takipçi

Televizyona cikan her bagnaz sapitip Atamiza saldiriyor ve ben hepsine de cok uzuluyorum ve kaptiyorim televizyonu.

Bu ülkede suç kavrami çok değişik. Şimdi ben birine kötü bir şey söylesem o kişi ne tepki verir. İnsanız ya nasıl böyle önemli bir insana saygısızlık yapılabilir.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
481 Takipçi

Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.