yunusda
5 Takipçi
Hizli Kullanisli is goren tablet Casper dan

Derslerimde işime yarayacağını düşündüğüm için ya bir notebook ya da tablet almayı düşünüyordum..çok fazla araştırma yaptım ve ihtiyacımı da karşılar düşüncesi ile kendime bu güzel tableti aldim sanırım pişman olmam çünkü casper yorumları da okuyunca herkesin çok memnun kaldığını okudum.kullanan varsa buraya yazarsa sevinirim


5 Yorum

mericoo
0 Takipçi

Tablette Casper vazgeçilmezim diyebilirim telefon konusunda pek başarılı bulmuyorum ama dizüstü ve tablette en iyi marka hızı görüntüsü kaitesi yani herşeyi ile on numara.

tevfikgundog
2 Takipçi

Zaten tablet aldin mi ya cok pahali olandan alicaksin ya da ufak tefek isler icin normal #casper tarzi bisey alicaksin.

secilsar
2 Takipçi

#casper bilgisayar bende de uzun zamandır kullanıyorum Hatta birkaç kez düşürdüm yere hiçbirşey olmadı sağlam bir kasası var ben memnunum arkadaşlar

kagansucan
2 Takipçi

#casper via M1 model akilli telefon cikarmis ve bende dogum gununde anneme bu telefondan aldim. Kullaniyor surekli. Cok da memnun telefonundan.

dilekulas
1 Takipçi

#casper tablet hem uygun hem de cok kullanisli. Benimde 9 inc casper tabletim var ve kullanimindan cok memnunum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Casper
Casper
76 Takipçi

Casper, 1991 yılında, üniversiteden yeni mezun 3 bilgisayar mühendisi genç tarafından kuruldu. Casper bugün 34.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesislerinden biri olma özelliğine sahip.Casper, global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetiyle, yerel üretim avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri ve ürün gamını sunmak için çalışıyor.