yunusda
5 Takipçi
En sevdigim lezzet bu ara Eti Popkek

Yer yer belirli ürünlere taktığımız eminim hepimizin olur bu aşama da istediğiniz ürünü bir bakarsınız her gün alır olmuşsunuz bende özellikle bu ara #eti popkek den takılır olduk yoğun ders çalışma aralarında birer ikişer tane eti popkek yiyiyorum ve çayla ya da kahveyle genel olarak çok da güzel gidiyor normal paket alırdım ama son zamanlarda mini boy daha büyük paket alır oldum daha da uzun zaman gidiyor ayrıca bilginize


  • Eti Eti için
  • 2018-02-12T21:23:16

6 Yorum

mericoo
0 Takipçi

Pc başında vakit geçirirken tek tımlık çayla birlikte süper oluyor ben çok seviyorum valla.

secilsar
2 Takipçi

Çok fazla tuketmemek lazım aslında böyle şeyleri ama tadını sevince insan aldıkça alıyor ya cidden bir şekilde #eti ya da başka marka farketmez çoğu zaman çok güzel

pirilseven
3 Takipçi

#Eti popkekin bu kucuk atistirmalilklari cok lezzetli. Ozellikle de taze bir kahve ile popkekler super ikili oluyor.

sevili
0 Takipçi

Gerçekten çok güzel tadı var popkekin, her gün mutlaka alıyorum gerçekten doyuruyor çok farklı bir lezzeti var tavsiye ediyorum.

denizu
0 Takipçi

Eti'nin en iyi ürünlerinden biri popkek. gerçekten çok lezzetli ve bağımlılık yapıyor, her gün mutlaka alıyorum kahve veya çay ile çok iyi gidiyor. Bende sizin gibi yapıyorum mini boy alıyorum hem daha fazla hemde daha doyurucu oluyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Eti
Eti
109 Takipçi

Eti, Eti Gıda A.Ş. adıyla 1962 yılında Firuz Kanatlı tarafından Eskişehir'de kurulmuştur. Bisküvi, kurabiye, kek, turta, çikolata, gofret, bebek maması ve hazır gıda ürünleri alanlarında üretim yapmakta olup Eti firması, logo olarak Hitit Güneşi'ni kullanmaktadır. Ayrıca firma, Eskişehirspor'un da ana sponsoru konumundadır.