hazalarken
5 Takipçi
Yumuşak dokusu ve güzel kokusuyla EyüpSabri
Eyüp Sabri Tuncer’in el sabunlarından sonra benim en sevdiğim ürünü el kremleri oldu. Zeytinyağlı olanı da çok sevmiştim ama bu macadamıa yağlı olan ürünü çok daha güzel. Ele sürdükten sonra çok güzel bir yumuşak his bırakıyor üstelik çok da güzel kokuyor. Alıp deneyin derim.


13 Yorum

naziko
0 Takipçi
bende de zeytinyağlı olanı var bu kremin, Eyüp Sabri Tuncer'in önceden bu kadar çok çeşit ürünü olduğunu bilmiyordum yeni tanıştım fakat çok memnun oldum sayesinde ellerim yumuşacık oluyor birde kokusu çok güzel. Sizinde elleriniz benim gibi çok kuruyorsa mutlaka çantanızda Eyüp Sabri Tuncer zeytinyağlı el kremi bulundurun.
zeytinyağlı kremini bende uzun süredir kullanıyorum ve bu zamana kadar kullandığım pekçok üründen daha iyi performans aldım. Fiyatları biraz pahalı ama kadınlar günü, anneler günü gibi özel günlerde pekçok mağaza indirime giriyor ve fiyatları oldukça iyi oluyor.
Ben sabunlari kadar dus jeli urunlerini de cok begeniyorum. Kolonyasi kadar iyi diyebilirim dus jeli icin.
ozoz
211 Takipçi
#EyüpSabriTuncer in kolonya serisini çok seviyorum çok da beğeniyorum ayrıca el ve vücut losyonu da mükemmel deneyin derim
eceseckin
3 Takipçi
aa ben bu macadamıa yağını daha önce hiç duymamıştım sürekli zeytinyağlı olanını kullanıyorum bakalım elimdeki bitsin birde bu macadamıa yağlı olanı deneyim çünki zeytinyağlının kokusundan biraz sıkıldım farklı bir kokusu olsun istiyorum.
benim küçüklüğümde kolonyalarını alırdık sadece şimdi pek çok ürünü var ve benimde vazgeçilmezlerim arasında zeytinyağlı el kremi var. Bir de keçi sütlü olanı var ama o çok keçi gibi kokuyor o yüzden çok fazla tercih etmiyorum.
elembur
0 Takipçi
Icınde parafen yok aynı zamanda tamamen doğal olan o yağları da içinde taşıyor uzun süre kullanımda daha nemli bir cilt imkansız değil ben de de aynısından var #eyupsabrituncer markasının severek kullanıyorum
rahmidocan
3 Takipçi
Eyup Sabri Tuncerin tiras sonrasi kolonyasini kullaniyorum bende ve cok da memnunum.
esmasare
204 Takipçi
annemlere gittiğim de gördüm #EyüpSabriTuncer in bu kremini meraktan baktım hem kokusu hem de yağlı hissi katmadan beslemesi çok hoşuma gitti açıkçası
ezgibsk
5 Takipçi
Bunu hiç denememiştim bende bim de satılıyor zeyrinyağlı olanı alıyorum sürekli çok da memnunum ama bunu da denicem bir dahaki sefere.
adayilmaz
30 Takipçi
bende #eyüpsabrituncer'in zeytinyağlı sabununu kullanıyorum ve kullanmaya başladıktan sonra resmen cildimin yenilendiğini hissediyorum artık. Önceden sadece kolonyası vardı şimdi şampuan saç kremi herşeyi var ve ben bu durumdan çok memnunum hatta saçlarım için bile #eyüpsabrituncer'in zeytinyağlı sabununu kullanıyorum sayesinde ne saçlarım dökülüyor eskisi gibi ne de kepekli bence hala denemeyen varsa mutlaka denesin derim.
aysell63
266 Takipçi
ben bir çok ürününü kullandım şampuanını çok merak ediyorum #EyüpSabriTuncer in çok güzel olduğunu söylediler saçı da besliyormuş en kısa zaman da denemek istiyorum

İlgili markaya ait diğer içerikler

Eyüp Sabri Tuncer
Eyüp Sabri Tuncer
67 Takipçi
Türkiyenin 1923den beri koku duayeni Eyüp Sabri Tuncer birbirinden değerli markalara ait kişisel bakım, ev bakımı, tekstil ve spa ürünleriyle satışa sunuyor.