sekipmostar
3 Takipçi
Youtube Uygulamasi
Ben #Youtube uygulamasini daha dun indirdim cunku uygulamadan haberim yoktu ben surekli tarayicidan giriyordum. Dun kuzenim de gorunce ordan donk etti ve bende artik youtube uygulamasini telefona indirdim. Aradigim herseyi, sarkilari videolari kolayca buradan bulabiliyorum ve izleyebiliyorum.


10 Yorum

youtube benimde çok kullandığım bir uygulama özellikle işten eve giderken farklı videolar izlemeyi çok seviyorum ev dekorasyonu ile ilgili bir çok kanala abone oldum çok faydalı bilgiler öğreniyorum sayesinde.
berilcan
0 Takipçi
teknolojiden bi haber yaşıyormuşunuz yani ne zamandır uygulamsı var youtube'un ilginç valla ben hiç bu kadar uzak yaşayamam teknolojiden.
adayilmaz
30 Takipçi
Youtube'un yerini hiçbişey tutmaz valla gece gündüz açıktır bilgisayarımda yeri gelir müzik dinlerim yeri gelir pratik bir bilgi öğrenirim yani youtube benim için vazgeçilmez diyebilirim.
Youtube resmen hayat kurtarıyor ne arıyorsam bulabiliyorum yani büyük bir veli nimet hala keşfedememişler varsa çok şey kaybediyorlar diyebilirim.
akilic
4 Takipçi
yeni telefonlarda default geliyor youtube uygulaması. çok eski bi telefon kullanıyorsunuz sanırım..
gün boyu ofiste arabada her yerde açık youtube hatta bi ara bende seyahet konusunda youtuber olmayı düşünmedim değil hem eğlenceli hem de getirisi yüksek bir iş alanı.
fatihyuce
208 Takipçi
bence dünyanın en iyi online video kanalı #Youtube her zaman güncel ve her zaman daha net bir isim
ertugrulyuce
254 Takipçi
en güncel en net görüntü en hızlı online video izleme sitesi #Youtube mükemmel bir isim ve mükemmel kalitesi ile herkesin tercihi

İlgili markaya ait diğer içerikler

Youtube
Youtube
15 Takipçi
YouTube, bir video barındırma web sitesidir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri'deki San Bruno, Kaliforniya şehrindedir.