Türkiye'de #h&m kadar hızlı kendini sevdiren ve giyilen başka yabancı giyim markası yok herhalde. Ben h&m markasını yurt dışında yaşadığım yıllardan biliyordum ve giyiyordum. o zamanlar da pantolonlarından t-shirtlerine, şortlarından montlarına, hatta çanta ve ayakkabılarına kadar her şeyini severek giyerdim. hep fiyatı ucuzdu ve fiyata göre harika şeyler vardı h&m mağazalarında. Türkiye'ye gelince fiyatları çok yüksek olur diye düşündüm ama hala çok ucuz. bir de kim giyse yakışıyor h&m ürünlerini. bana en ilginç gelen tarafı da bu.

  • HM HM için
  • 2016-06-16T01:55:28

1 Yorum

paradiselost
15 Takipçi

#hm iyi ki de Türkiye’de var diyorum bazen. Çok güzel modeller var bunun yanında indirime çok sık giriyor ve bazı parçalar acayip fiyatı düşebiliyor. H&M’den alınacaklara gelirsem bence elbiseleri, sweatshirt ve tişörtleri en başta gelir. Bunun yanında ceket, gömlek modelleri de çok başarılı ve kumaşları iyi. aksesuar ve kozmetik bölümü de es geçilmemeli bence. Çantalar ve özellikle takılarda çok zengin bir alternatif sunuyorlar.

İlgili markaya ait diğer içerikler

HM
HM
42 Takipçi

H & M Hennes & Mauritz AB bir İsveçli uluslararası perakende giyim firması. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirket erkek, kadın, gençler ve çocuklar için giyim eşyası üretmektedir.