halideudap
6 Takipçi
Yerli La Casa Depapel Dizisi Geliyor
Dünyanın en çok izlenen ve en popüler dizilerinden biri olan Ispanyol yapımı La Casa Depapel dizisinin yerli uyarlaması geliyor. Dünya da çok izlenen ve milyonlarca Türk hayranı da olan dizinin yapımına oyuncu belirlenmesinden sonra başlanması bekleniyor. Dizi de Berlin karakteri için Kaan Urganciogluna teklif giderken, Tokyo karakteri için de Tuba Büyüküstün ve Cansu Dere isimlerine teklif götürüldü. Cast çalışmaları biter bitmez çekimlere başlanacak dizi için. Bakalım Türk hayranları bu diziye nasıl bakacaklar.

6 Yorum

furkansayfa
2 Takipçi
Güzelim filmin bütün albenisini bozacaklar ya. Bırakın adamlar çok güzel bisey yapmışlar neden taklit ediyoruz.
faysalkerim
3 Takipçi
La Casa de papel bugüne kadar izlediğim en iyi yapimlardan biri gerçektende muazzam oyunculuk senaryo.
kuzeydoruk
2 Takipçi
Bence de devam eden bir dizinin taklidini yapmak oldukça saçma daha sezonu çekiliyor ve temmuzda yayinlanacak o yüzden ben izlemem açıkçası ayrıca bizim ülkemize uyarlanmasi biraz zor açıkçası daha doğru düzgün bir soygun filmi yok birde merkez bankasını basacak Ha Türkler Şaka gibi yani dizi anlamında :)
bekiraykaz
6 Takipçi
Zaten orjinal dizinin ikinci sezonu temmuz ayında yeniden ekranlar da olucak. O yüzden çok da tutulmaz bu.
korcankorhan
5 Takipçi
Ben çok da tutacağını düşünmüyorum. Ayrıca neden daha özgün işler yapamıyoruz da başka şeyi taklit ediyoruz.
gayebalsu
1 Takipçi
Her zaman klasik.Türkiye de nerdeyse hiç özgün bir yapım yok ne sinema de de diziler korkunç ve saçma şekilde ilerliyor sene olmuş 2019 hala aynı herşey şaka gibi ihtiras iftira yakan ve aşk karmaşası üzerine kurulu diziler hiçbir alfabesi ve vermek istediği mesaj da yok bence

İlgili markaya ait diğer içerikler