aylafatsa
5 Takipçi
Yeni Parti Iddilari ile Gundeme Gelen Gul Ekran Karsisinda
Geçtiğimiz günlerde kulislerde en çok konuşulan konulardan bir tanesi de #abdullahgul#ahmetdavutoglu ve #alibabacan Yeni parti kuracağım yönünde iddialar ile gündem ve #akp kanadı baya karışmıştı ...konu ile ilgili çok açıklama yapmayan bu isimler ise geçtiğimiz gün sayın merhum #Erbakan için ekran karşısına geçtiler ve onunla ilgili yapılan belgesel için bazı demecler verdiler özellikle sayın Abdullah Gül un bazı cümleleri manidar ve düşündürücü oldu.Erbakan için hiç bir zaman ayristirici olmadı kutuplasma hiç bir zaman fayda getirmez gibi cümleleri dikkat çekti..islam dünyasında yaşanan kiyimlari da anlatarak kendisi Şuan da yaşasaydı eminim çok üzülürdü dedi.batıya önem veren bir insan değildi ve kutuplastirmadan yana değildi vurguladı özellikle yer aldı ...

5 Yorum

fahretkalan
2 Takipçi
Yani zihniyet degismedikten sonra yeni parti kursaniz ne olur ki. Yeni partiye bence gerek yok. Saadet Partisine gecebilirlerdi.
levog
4 Takipçi
bu şahısların erdoğan izin vermeden bırakın parti kurmayı afedersiniz tuvalete gitmesi dahi mümkün değil.
kenankck
5 Takipçi
abdullah gül erbakan ile ilgili söylediklerinde yüzde yüz haklı. toplumu dizayn etmek, parçalara ayrımak olmamalı siyasetçilerin işi.onlar geçici, halk tüm farklılıklarıyla kalıcı.
yasartoran
4 Takipçi
Bence yeni parti kurulmali cunku mevcut hukumette bulunan parti kibir bunalimina girdi. Bence bir parti rekabeti kizistirir
ferdo
6 Takipçi
bunlar yeni parti falan kuramazlar. kursalar da kimse oy vermez. televizyonlar yer vermedikçe nerede haberi olacak insanların bunlardan. mevcut siyasi partileri bile eziyor medyasızlık.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
849 Takipçi
Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.