sahraaytemis
5 Takipçi
Yeni Nesil Nanotech Güçlü Yapıştırıcı Sabitleyici Tutucu '' Flourish Lama ''
Ürünün çok reklamını gördüm alıp almamakta kararsızdım, Ancak Fiyatı uygun olduğu için denemek istedim. Telefonu gayet iyi taşıyor,resmen yapışıyor,ancak telefonu üründen ayırmak,ürünü yapıştığı yerden ayırmak çok zor. Ürün yapış yapış bişey elinize aldığınız gibi yapışıyor, kullandıktan sonra insan nereye koyacağıma karar veremedim. Bir de en önemlisi sürekli telefon ve elle temas ettiği için sağlık açısından insan vücuduna herhangi bir zararı olur mu diye aklımda soru işaretleri oluşmadı değil.

9 Yorum

ebrualdemir
4 Takipçi
Baya ilgimi çekti ama tüm kısımları yapışkan olduğu için çok kullanışlı gelmedi bana . Firma konusunda bir sıkıntı yaşamadım ama.Şuan kullanıyorum umarım ilerde sorun yaşamam.
Kullanışlı bir ürüne benziyor.Özellikle aradayken telefonu koyacak yer bulamıyorum bazen navigasyona bakma ihtiyacı duyuyorum telefonu sabitlemek için kullanabilirim fiyatı ne kadar acaba
cigdemyuce
61 Takipçi
Anlatılana göre bence kullanışsız tamam telefonu tutmask güzel de bize uygun olmaz yahu kullankm kolaylığı olmalı
esmayildiz
3 Takipçi
Kullanışlı bir ürüne benziyor ama sağlıklı görünmüyor belkide siyah renginden dolayı ön yargı oluşturuyor kafada.Eğer yıkanınca özelliği kaybolmuyorsa çok iyi araba da ofiste rahat kullanılabilir.
ilhandurmaz
4 Takipçi
Çok farklı bir ürüne benziyor videolarınıda izledim kullanışlı görünüyor bende sipariş ettim üç gün içinde elimde olur kullandıktan sonra tekrar düşüncelerimi sizinle paylaşacağım.
cumcum
213 Takipçi
Anlatılan pek de hoş değildi açıkçası yapışkan bir cisim yok ya almayayım tecrübe ve uyarı için teşekkürler
Yıkanıyor olması aslında ilgimi çekti.Fiyatı ne kadar acaba pahallı değilse denemek lazım.Arabada telefonu sabitlemek için almayı düşünebilirim.Çok fazla toz tutuyorsa pek kullanışlı sayılmaz.
ferdacitak
0 Takipçi
Renginden dolayı mı bilemedim ama bana da pek sağlıklı bişey diye gelmedi.Kullanışlı olması yeterli değil bence sağlık açısından da tavsiye edilen bir ürün mü acaba

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
927 Takipçi
Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.