lutficaral
10 Takipçi
Yeni dort dortluk paketler
#Turkcell yeni cikardigi dort dortluk paket secenekleri ile beni kendine cekmeyi ve hattimi buraya tasimayi basardi. Simdi hem cep hem de ev internetinin icinde oldugu cok uygun bir pakete gectim. Bir aydir turkcell kalitesindeyim ve cekim gucu cok farkediyormus gercektende.


14 Yorum

naziko
0 Takipçi
Turkcell ben kalitenin taa kendisiyim diye bağırıyor resmen bu nedenle de kendini her türlü koşulda pazarlamasını biliyor ve pek çok operatöre göre daha pahalı olmasına rağmen çoğunluğun tercih ettiği bir operatör.
cicooo
267 Takipçi
#Turkcell pahalı ama mükemmel bir çekim gücüne sahip ve kaliteli ses konforu tarife deiğişikliği yapmam lazım bakayım bari
aydunir
2 Takipçi
Ne ararsan var #Turkcell de Ramazan boyunca ekstra indirimi ile de beni cezbetti diyebilirim turkcelli olmak her zaman bir ayrıcalık kim ne derse desin bence
asliboys
2 Takipçi
#turkcell superonline uzun zamandır en memnun kaldığım.internet ve ayrıca turkcell TV plus ie.beraber aldık çok ama çok memnunuz Hem.fiyatı çok iyi hem de kalitesi şahane en iyisi bence turkcell
ben 10 gb'lik paketini kullanıyorum. fiyatlar çekim kalitesi ve kesintisiz iletişim göz önünde bulundurunca makul kalıyor.
fatihyuce
208 Takipçi
3 gündür tarifemi değiştirmeye çalışıyorum ama olmuyor sitesinden çıkış bulamadım #Turkcell zorladı beni bu dönemde
aysell63
252 Takipçi
benim de yıllardır kullandığım ve değiştirmeyi düşünmediğim bir operatör #Turkcell çok iyi bir çekim gücüne sahip isim
yapraksenkur
3 Takipçi
Dun bizde basvurduk dort dortluk hepsi bir arada #Turkcel paketine ve bu hafta gelip bagliycaklar superonline interneti.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Turkcell
Turkcell
112 Takipçi
Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, teknolojisi, yenilikleri, hizmetleri, servisleri ve sosyal sorumluluk projeleriyle sadece müşterilerine değil, Türkiye’ye daha fazlasını vermek için çalışıyor.