yoncaaslay
4 Takipçi
Yazin renkleri basladi
Bayiliyorum ben #crocs terliklerine. Tam bir yaz havasi var terlikler de ve bu haftasonu da gidip kendime yaz icin iki cift crocs rengarenk terlik aldim. Artik sahillere kumsallara hazirim bende yeni renkli terliklerimle.


  • Crocs Crocs için
  • 2018-04-23T12:06:13

8 Yorum

muratguner
3 Takipçi
Crocs'un bu modellerini hiç görmemiştim hazır anneler günü yaklaşıyorken anneme alayım tam orta yaşlı teyze modeliymiş diğer terlikleri çok rahat fakat daha genç kesime hitap ettiği için anneme olmazdı bu model gerçekten çok güzelmiş paylaşım için teşekkür ederim.
baharta
0 Takipçi
#crocs terlikler özellikle yaz aylarında harika oluyor bir ömürlük terlik derler ya tam olarak öyle crocs terlikler bende bir tane var ne yapsam da eskimiyor
ozoz
211 Takipçi
hiç denemedim ama bu sene bu tarz bir ayakkabı almak istiyorum aslında gözüm terliklerin de ama #Crocs bakalım
Crosc terlikler çıktıktan sonra başka terlik markasına gerek dahi kalmadı.Terlik dediğin crocs kadar rahat olmalı.Biz gençler ve çocuklar için desen ve modeller de çok tarzlar.
aysell63
266 Takipçi
çok şık ve rahat olduklarını biliyorum bu sene kızım ile bana #Crocs terlik alacağım
O sert kalıp terliklerden daha farklı modellere doğru bir gidiş olmuş galiba #crocs da online sitesinde Gördüm bu babet tarzı terlikleri ..eminim.normal terlikleri kadar rahattır

İlgili markaya ait diğer içerikler

Crocs
Crocs
38 Takipçi
Crocs, raflarda yerini aldığı günden bugüne sandalet ve terlik fenomeni olarak adını sıkça duyurdu. Rahatlığı ilk amaç olarak edinen marka bu konuda geniş kapsamlı araştırmalar sonucu sizi en rahat ettirecek terlik ve sandalet modellerini geliştirdi. Son yıllarda hayatımıza hızlı bir giriş yapan Crocs, Birkenstock markası gibi ayak sağlığına önem veren herkesin vazgeçilmezi olarak kalıcı olacağını gösterdi. Crocs ayak kokusu konusunda da kullanıcılarına yardımcı oluyor.