yasinkarar
2 Takipçi
Sucuk da en iyisi

Sucuklu yumurta bizim kahvalti kulturumuzun vazgecilmezidir. Tabi burada aldiginiz sucuk cok onemli. Malum sahte gida dolu ortalikta. O yuzden hic kendizi uzmeyin ve #Sahin sucuklarini alip afiyetle yiyin. Ben her alisverisim de sahin sucuklarindan hayatta sasmam. Baska sucuk markasi eve girmez.


7 Yorum

eşim kayserili ve bu sayede bizde şahin sucuk dışında bir marka tercih etmeyiz gayet lezzetli ve güvenilir ürünleri var sucuğu harika ama pastırmasını da deneyin derim emin olun daha önce bu kadar lezzetlisini yemedim diyeceksiniz..

feyzaalbayrak
12 Takipçi

Şahin sucuk güzel ama bizim evde yılların alışkanlığı var o yüzden Coşkun sucuk daha fazla tercih ediyoruz eğer Coşkun yoksa 2. seçenek olarak Şahin Sucuk alıyoruz..

İlgili markaya ait diğer içerikler

Şahin Sucukları
Şahin Sucukları
2 Takipçi

1923 ‘ ten bugüne dededen toruna intikal ederek gelen pastırma ve sucuk üretimine, 2002 yılından itibaren Melek Et ve Et Mamülleri Gıda San. Tic. Ltd. Şti. , 2004 yılı Mart ayından itibaren ise Şahin – Melek Et ve Et Mamülleri Gıda San.Tic. Ltd.Şti. ve 01.04.2013 tarihi itibari ile Şahin – Melek Et ve Et Mamülleri Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak Kayseri’nin Karpuzatan mevkiinde devam etmekte.