yasinduzen
4 Takipçi
sporun en büyük destekçisi: içim protein sütü

eşimle spora başladığımızdan beri yanımıza spor sonrası protein alabilmek için markete uğruyoruz. carrefourda indirimde olduğu için içim protein süt denemeye karar verdik. ben kilo vermeye çalıştığım için vanilyalısını kullanıyorum ( yağ oranı yüzde 2),eşim ise kakaolusunu tüketiyor onunkinde ise yüzde beş yağ oranı buluyor. ürün günlük protein ihtiyacınını yüzde seksenini içindeki 30 gram proteinle karşılıyor. içinde sofra şekeri bulunmadığı için,diyette olanlar için de uygun bir ürün.


11 Yorum

ben ülkerin her ürününü çok beğeniyorum özellikle süt ürünlerinde çok başarılılar. Bu nedenle sizlere tavsiyem süt ürünü alacaksanız ülker içimden şaşmayın güvenle tüketebileceğimiz nadir markalardan.

mertyuksel
6 Takipçi

İçimin her ürününü kullanıyoruz evde bu protein sütünü de bende spordan sonra içiyorum hem tok tutuyor hem de insanı zinde tutuyor.

biz de eşimle beraber yaz için spora başladık spordan 40 dakika sonra da kaslarımızı içim protein süt ile besliyoruz

fatto
10 Takipçi

#Ülker in bu protein sütünü bilmiyordum denemek lazım lezzetli olabilir hem de protein sütü

selimtekin
0 Takipçi

spor sonrası protein yüklemek için güzel bir yöntemmiş nasip olurda spora başlarsam bende tüketmeye başlarım.

Ülkerin her ürünü çok güzel ve en sevdiğim ürünlerinden bir tanesi de #içim ürünleri ve bu spor yaptığınız zamanlar için süt çok faydalı

İlgili markaya ait diğer içerikler

Ülker İçim
Ülker İçim
13 Takipçi

Ülker, Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş adıyla Sabri Ülker ve Asım Ülker tarafından 22 Şubat 1944'te kurulmuş[4] gıda üreticisi şirket. Ülker ürünlerini 110 ülkeye ihraç etmektedir.Gıda sektörü üretim alanında çok sayıda ürünleri bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasındaki 108. sırada yer almıştır.