yaseminyil
2 Takipçi
Ankara da HD İskender lezzeti

Ankara da #HD iskender uzerine tanimiyorum. Ben iskenderi Bursada da yedim ve hd iskender tipki bursa iskenderin tadi. O yuzden Kizilaya her indigimde mutlaka ugrarim.


2 Yorum

feyyazgenc
1 Takipçi

Zaten ben iki tane iskenderci begeniyorum biri baydoner ve digeri de muhtesem lezzeti olan #HD iskender. Sosu kivami tam damaga gore. Ustelik bir porsiyon bile sizi doyurmaya yetiyor.

merris
0 Takipçi

Bay donerdense bence #hd çok daha güzel tereyağı bence ikisi arasında en çok fark eden şey ben de denedim iki lezzeti en çok hd yi beğendim fiyat olarak da zaten birbirlerine çok yakınlar o yüzden de gerek yok bence başka yerde yemeğe #hd Iskenderin kralı bence değişmez bu

İlgili markaya ait diğer içerikler

HD İskender
HD İskender
16 Takipçi

21 yıldır damak zevkine düşkün milyonlarca HD İskender müşterisini memnun etmenin gururunu yaşatan, lezzet dolu bir yolculuk. Türkiye’nin ilk iskender zinciri olan HD İskender, yolculuğuna 21 yıl önce Ankara’da başladı. Bugün tüm Türkiye’ye yayılan HD İskender; İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Antalya, Bursa, Trabzon, Çankırı, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Hatay, Denizli, Eskişehir, Kütahya, Sakarya, Sivas, Aydın, Isparta ve Kocaeli’de lezzet düşkünleriyle buluşuyor.