En iyi Pc Üniteleri hangisi ?

#logitech mikrofon ve kulaklık kullanmayan ev ya da ofis yoktur sanırım çünkü yılların markası ve oldukça kaliteli şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım evimde yaklaşık on yıllık hoparlörünü kullanıyorum şeytanın kulağına kurşun tek bir sorun dahi yaşamadım gayette uygun fiyata almıştım.


11 Yorum

bende 7-8 senelik logitech klavye var. hala kullanıyorum. sanırım en uzun süre kullandığım elektronik alet de bu oldu :)

erenk
4 Takipçi

ben logitech markasını 4 yıla yakındır tercih ediyorum klavyem mouse ve kulaklığım logitech çok iyi bir marka çok severek kullanıyorum.

elifu
3 Takipçi

Bilgisayar ürünlerinde her alanda tercihim logitech. Çok kaliteli ve hesaplı bir marka herkese tavsiyem her alanda en iyisi diyebilirim.

celike
1 Takipçi

ben yıllar önce bi kulaklığını aldım bilgisayar için. sesi dışarıya çok vermesi dışında bi sorunu yok. rahat bi 4 senedir kullanıyorum.

serhatk
0 Takipçi

Bilgisayar ürünlerini en iyisini üretiyor logitech. Ben logitech ürünlerinin hepsinden memnun kaldım bence alınması gereken marka.

mertak
0 Takipçi

Ben logitech kulaklık kullanıyorum gayet memnunum çok başarılı, çok iyi ses kasılıyor kulaklık ile fiyatı da gayet uygun

busraak
0 Takipçi

Yaklaşık 5 senelik bir logitech hoparlör setim var gerçekten çok sağlam ve uzun öürllü bir hoparlör ilk gün ki gibi düzgün ses veriyor, her türlü bilgisayar vb malzemeleri için logitech en ideali

senera
0 Takipçi

Ben logitechin neredeyse her ürününü kullanıyorum direksiyondan tut kulaklığa kadar gerçekten çok başarılı ürünler hem kaliteli hemde sağlamlar pc ürünü alacaksanız logitechten şaşmayın derim.

erdemt
0 Takipçi

Ben logitechin hoparlör ve klavyesini kullanıyorum gayet memnunum gerçekten çok kaliteli ürünler herkese tavsiye ediyorum.

kaant
0 Takipçi

Yaklaşık 4 yıla yakındır logitechin 2+1 hoparlörünü kullanıyorum ve gayet memnunum. hoparlör gerçekten çok iyi çok ne t ses veriyor bence alınacak en iyi hoparlör.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Logitech
Logitech
33 Takipçi

Logitech İnternational S.A. İsviçre merkezli olan Amerikan Bilgisayar ve dijital platform parçaları üreticisidir. Şirket, bilgisayarlar için çevresel aygıtlar gibi ürünler geliştirmekte ve pazarlamaktadır.