oguzhanak
2 Takipçi
Yamaha tutkusu
Tabi motosiklet bir tuttkudur arkadaslar ve bende de son zamanlar acayip bir motor tutkusu basladi. Arabami sattim kendime #yamaha motosiklet aldim. Oyle hiz delisi degilim sadece sevdigimden dolayi biniyorum. Bilsem İstanbul trafiginde motosikletle ulasim bu kadar kolaymis bes yil once alirdim vallahi.

5 Yorum

birolguven
2 Takipçi
Oldum olasi motosiklet sevemedim ve binmeye de korkuyorum. Ama #yamaha da cok hosuma gidiyor model olarak.
meryemse
2 Takipçi
Benim için de uzak bir şey motosiklet ama kullanan bayanları görünce de çok hoşuma gidiyor #yamaha nin elektrikli olanlarını görmüştüm çok hoşuma gitmişti
ozlemtosun
9 Takipçi
Suan #Toshiba klima almanin tam zamani cok guzel kampanya yapmislar. Bir invertet toshiba klima alana ikincisi bedava. Cok cilgin bir kampanya ve bi o kadarda tasarruflu. Yaz aylarına tahamül edemeyen herkese tavsiye ederim.
ozlemtosun
9 Takipçi
Tabi motosiklet bir tuttkudur arkadaslar ve bende de son zamanlar acayip bir motor tutkusu basladi. #yamaha sevilen bir marka. Yeni modlleriyle geçleri motor tutkusuna çekiyor
ablam bir müzük öğretmeni ve evimiz enstrümanlarla dolu ve bunların hepsi yamaha eskiden anlamazdım ama şimdi en iyisi olduğunu anlayacak yaştayım bence de en iyisi gerek motoru olsun gerek enstrüman ları olsun bence çok iyi fiyatları biraz pahalı olsa da değer bence.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Yamaha
Yamaha
7 Takipçi
Yamaha, Torakusu Yamaha adlı müzisyen ve girişimci tarafından 1887 yılında kurulmuş olan bir Japon şirketidir. Firma günümüzde müzik aletlerinden motor sanayine kadar oldukça geniş bir yelpazede üretim yapmaktadır.