yakupcantay
5 Takipçi
Saç dökülmesine etkin çözüm clear

Saçlarım tepelerinden dökülmeye başladığında artık dökülmeye karşı önlem almanın vakti gelmişti.Clear denemeye karar verdim arkadasımın da önerisi ile.15 gün sonrasında artık elimi saçıma attığımda yerde daha az saç görmeye başladım.tavsiye ederim


  • Clear Clear için
  • 2018-05-13T17:02:57

10 Yorum

eşimin saçlarında kısa sürede etki gösterdi. kokusu da erkeklere özel. yoksa kesin kullanırdım :)

fatihyuce
208 Takipçi

erkeklerin en sevdiği şampuan #Clear benim çevremdeki tüm dostlarım bu fikirde ve çok da güzel

Saç dökülmesine karşı bende clear başladım.ilk yıkamada bile fark etti.Mevsimsel dökülen saçlarımdan clear ile kurtulmaya başladım.Clear sadece kepek için değil saç dökülmesi içinde iyi bir şampuan.

eşim kullanıyor bir süredir. gözle görülür bir değişim yok ama dökülmeyi yavaşlattığını söylüyor.

yahyakemal
0 Takipçi

Bende yaklaşık 3 aydır clear kullanıyorum psikolojik midir bilmiyorum ama sanki kepek oranında azalma oldu gibi önceden siyah gömlek falan giyemezdim şimdi biraz daha rahat giyebiliyorum.Bakalım böyle devam ederse sanırım artık hiç kepek problemim kalmayacak.

durudurulay
9 Takipçi

Abimin hem kepek hem de dökülme problemi vardı ne #zigavus şampaunlar ne #bioxcinler kullandı ama hiçbiri fayda etmedi şimdi #clear kullanıyor ve gayette memnun hem saç dökülmesi hafifledi hem de kepekleri bayağı azaldı bence çok para verip değişik şampuana gerek yok clear bu konuda çok iyi.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Clear
Clear
55 Takipçi

Saç derisi uzmanı Clear, zengin formülü ve her saç tipine uygun ürün yelpazesiyle saçı kepekten arındırır, saç derisini besler.