vvolkann
3 Takipçi
Ürün Eksikliği
Servis Sıkıntısının Yanı Sıra Menüdeki Ürünlerin Yarısından Fazlası Restoranda Yok Bu Bence Büyük Bir Sorun Acilen Ürünlerindeki Eksiklikleri Gidermeliler.Personel de Çok Alakasız Yinede Muhteşem Mado Dondurması Ve Limonatası İçin Bunları Görmezden Gelebiliriz.


  • Mado Mado için
  • 2018-06-10T22:54:58

11 Yorum

berilcan
0 Takipçi
Florya Mado'ya sıklıkla gidiyorum özlelikle kahvaltısı çok güzel oluyor fakat tek sorun sürekli personel değiştiriyorlar ve gelen personeller çok kalifiye olmuyor hiç bir soruma tam anlamıyla cevap vermiyorlar bu yüzden personelleri bağlamalarını öneririm.
Çok faiş fiyatları var ve hizmeti o fiyatları hiç krşılamıyor bu nedenle ben uzun süredir madoya gitmiyorum biraz kendilerine çeki düzen vermeleri gerekiyor diye düşünüyorum.
ayseozer
2 Takipçi
Aksine ben #mado pastanelerinin hem tatlilarini hem de o muhtesem maras kesme dondurmasini cok begeniyorum.
feyzaalbayrak
19 Takipçi
Mado eski kalitesini kaybetti gibi geliyor bana garsonları falan çok lakayıt bence bir sirkelenip kendilerine gelmeleri gerekiyor yoksa büyük bir müşteri kaybı yaşayacaklar.
Şubesinden şubesine fark ediyor mesela ben İncirli Mado'nun hem hizmetinden hem lezzetinden hem de personelinden çok memnunum.
serenlihayat
0 Takipçi
Bence de şube çok fark ediyor bende kadıköy madoya sürekli giderim özellikle sabahları kahvaltıyı mado'da yapmaya bayılıyorum çok güzel ekmekleri ve peynirleri var ve menemenlerini de mutlaka deneyin derim yok yani böle bir lezzet.
Sıcak kahvaltı tabağı için 10 dakika sipariş vermeyi bekledik eşimle. Tabaktaki her şey iyi pişmemiş çiğ mantar sucuk yedik. Menemen de tam bir fiyaskoydu ..
aysell63
243 Takipçi
geçen tost yemek istedim menüde yanında domates yeşillik patates kızartması felan var diyor bi geldi 2 kıvırcık ve kaşarı bile erimemiş tost #Mado
esmasare
179 Takipçi
#Mado nun özellikle pastalarını çok beğeniyorum yanında dondurma ile mükemmel oluyor tavsiye ederim

İlgili markaya ait diğer içerikler

Mado
Mado
33 Takipçi
150 yıldır Türkiye'de 'dondurmayı tutku haline getiren' Kanbur Ailesi'nin nesilden nesile ulaşan lezzet sırlarıyla MADO artık bir dünya markası...