veyselsagbak
3 Takipçi
Klima da en iyisi
Klima alirken insan bir kere aliyor ve iyi bir marka olmasi cok onemli. Bende en iyisi olan #mitsubishi inverter klima aldim salonuma. Sogutma ozellikleri gercektende muazzam. 15 dakika da salon buz oluyor ve sonra ekonomik moda aliyorum, kendi kendini ortama gore ayarliyor. Cok iyi bir urun ve tasarrufda da en iyisi.


9 Yorum

nurdanak
0 Takipçi
Daikin bir mitsubishi iki numara bence onun dışındakiler fiyat performans olarak hiç uygun olmuyorlar klima alacaksanız bir kere güzel para verip sonra ömür boyu rahat ediceksiniz. Özellikle bu kavurucu sıcak yaz günleri için inanılmaz rahatlatıcı oluyor bunu da bilin.
saadetaksoy
0 Takipçi
Bizim evde de Mitsubishi Heavy SRK 35 ZMP-S A Enerji Sınıfı 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Split Klima var ve size bu kadar söylüyorum mükemmel bir performans sergiliyor hemen hemen evin heryerine serinletiyor eğer eviniz küçükse ve çok güneş alıyorsa mutlaka Mitsubishi Heavy 'yi tercih edin inanın pişman olmayacaksanız buarada fiyat olarak biraz fazla bulabilirsiniz ama bu tarz şeyler bir kere alınıyor o yüzden kaliteden ödün vermemek lazım.
Aaa o kampanya devam ediyor mu geçen gün babam soruyordu yoksa evde kızarmış tavuk gibi gezicez valla bu akşam hemen babama #mitsubishi'ye götürüp 1 değil 2 klima aldıracağım..
eemrah
1 Takipçi
çok sessiz ve çok çabuk soğutuyor.yani klimayı açtım 5 dk sonra salon buz gibi.o kadar sessizki bazen bu çalışmıyor mu acaba diyorum.
serhatkalak
2 Takipçi
Guzel olabilir ama bana sorarsaniz asiri derece de pahali. Daha uyguna yine tasarruflu klima almak mumkun.
mmurat
0 Takipçi
Gerçekten kaliteli ve uzun ömürlü bir klima bene kullanıyorum hem salonda hem odamda mevcut bu klimadan. ben sürekli ekonomik moda alıp kullanıyorum kendi ayarlayınca daha güzel oluyor.
bakiziyan
2 Takipçi
Ben biseyi alirken fiyatina degil kalitesine saglamligina ve bana olan verimine bakarim. O yuzden evde iki tane klimam var her ikisi de #mitsubishi.
ahmetc
0 Takipçi
Mitsubishi klima konusunda yıldızlaşmış bir marka olsa gerek. nereye gidersem gideyim bu klimadan görüyorum gerçekten güzel soğutup ısıtıyor yakın zamanda almayı düşünüyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Mitsubishi
Mitsubishi
9 Takipçi
Mitsubishi Motors,Japon ağır endüstri markasıdır. 1997'den bu yana Türkiye ortaklığını Temsa ile yapmaktadır. (Otomobilden başka uçak da yapmıştır.) Bağımsız bir marka olmasına rağmen, başta PSA ve VW Grubu olmak üzere birçok üreticiyle ortaklıklar yapmaktadır.