velikaval
7 Takipçi
Hem kaliteli hem de uygun

Bir Alman mali olmasindsn oturu bile #bauhaus urunlerinin ne kadar saglam oldugunun gostergesidir benim icin. Ev dekorasyon ve tamir icin aradigim her urunu kolayca bulabiiyorum. En onemlisi de aldigim urunler cok ama cok saglam uzun omurlu kaliteli oluyorlar. Tam Alman muhendislik urunleri diyebilirim hepsi icinde tabi.


9 Yorum

pelinad
2 Takipçi

#bauhaus ev hirdavat ve ev için aklına ne gelirse insanın hepsi var biz de yeni yazlık için bahçeye birçok şey aldık aydinlatmadan tutun da normal şeylere kadar hepsi de çok iyi çıktı bende aynen onayliyorum seni arkadaşım

ceyhandd
3 Takipçi

Bizim ev terası 3+1 yani kattan teras ve bizde terasa gizle bir hamak almak istedik online falan çok baktık ama sonunda ben #bauhaus dan almaya karar verdim en iyi şeyler çünkü oradaydı çok ama çok beğendim sağlam da oldukça

nazliyhdk
2 Takipçi

Ev için birkaç aksesuar ve Aynı zamanda birde tablo almak istedim baya baktım diğer ev malzeme saran yerlere bence en uygunu Kesinlikle eskisi çok acaip uygundu ya..

ferhatyaktas
0 Takipçi

Bauhaus bir alman markasi ve o yuzden de urunleri de bir alman mantalisinde cok saglam ve dayanikli oluyor.

sloumdog
0 Takipçi

#bauhaus bir marka küçük ev aleti almıştım bir kere piyasa ya göre oldukça uygun fiyatları var ve kalite bazında da bence ortalamanın üzerinde tavsiye ederim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Bauhaus
Bauhaus
37 Takipçi

Atölye, ev ve bahçe ile ilgili her türlü ihtiyaçlarda uzman satış sektörünün öncüsü olarak BAUHAUS 1960 yılında Mannheim’deki ilk sektörel uzmanlık marketini açtı. Böylelikle BAUHAUS tek tek uzman satıcıların geniş arz yelpazesini tek çatı altında birleştirdi ve self servis yoluyla yepyeni bir alışveriş anlayışı yarattı.