veisel
6 Takipçi
uzun ömürlü yazıcı arayanlara

2011 yılının ocak ayında laptop ile beraber hp laserjet p1006 yazıcı aldım. kartuş değiştirmeyince yazıcının ömrünün daha uzun olması gibi bi durum var bildiğiniz gibi. lazer yazıcı tercih etmemin sebebi kartuşla uğraşmamaktı. bu süre içinde 3 bilgisayar değiştirdim ama yazıcı hala aynı. bilgisayar için bir şey diyemem ama yazıcı konusunda hp'ye güvenin derim.


  • HP HP için
  • 2017-12-27T17:00:40

15 Yorum

pinarya
10 Takipçi

En iyi yazıcı lazer ve #hp olandır ben univde okurken bir laptop almıştım evde ufak çaplı bir yangın oldu o zaman kenarı yandı o halde bile uzun süre çalıştı düşünün yani

celalkutay
5 Takipçi

Kesinlikle #hp yazicilarini tavsiye ederim. Ofise iki tane aldim ve cok iyi ciktilar. Sorunsuz bir sekilde uzun zamandir calisiyorlar.

arzusay
7 Takipçi

Ben 4 sen evvel almıştım #hp den yazıcı o zamandan beri de kullanıyorum yer yer lazım olunca lazer ve acaip hızlı baskı yapıyor hem de kartuş baya zaman gidiyor

omari
0 Takipçi

bu boyutlarda bi lazer yazıcı için iyi performans. lazer yazıcılar her zaman daha uzun ömürlü olur.

Bir kaç yıldır rafta duran hp yazıcımı yerinden çıkardım ve kullanmaya başladım uzun süre çalışmamasına rağmen ilk gün ki gibi çalışıyor.

fuatbeki
0 Takipçi

#Hp laptop bilgisayar kullaniyorum bende ve cok da memnunum bilgisayarimdan. Performansi gayet iyi hic ariza sorun cikarmadi bana.

zekaitak
5 Takipçi

#hp yazicilari en az bilgisayarlari kadar kaliteli ve ustelik servis konusunda ds oldukca iyi bir firma kesinlikle.

Ben çocuğum için aldım yazıcıyı gayet memnunuz çok başarılı bir ürün çokta sağlam yapmışlar bence yazıcıların en iyisi.

ergink
1 Takipçi

2 yıla yakındır rafa kaldırdığım yazıcıyı geçen gün çıkardım, ilk gün ki gibi çatır çatır çalışıyor uzun ömürlü ve hesaplı bir yazıcı herkese tavsiye ediyorum.

4 yıla yakındır hp yazıcı kullanıyorum, hp markasının yazıcısı gerçekten uzun ömürlü ve çok kaliteli, yazıcı konusunda en iiy marka hp.

Yazıcıları gerçekten çok iyi çok uzun süre dayanabiliyorlar ama tek sorunu bazen çok çabuk bozulan modelleri var.

Yazıcı olarak en uzun ömürlüsü ve en sağlamı hp markasının yazıcıları, bende 3 yıldır aynı yazıcıyı kullanıyorum ilk gün ki gibi gayet iyi ve düzgün çıkartıyor.

ardat
1 Takipçi

Bende iş yeri için aldım gayet memnunum, gerçekten çok sağlam yazıcı çok kullanışlı ve uzun ömürlü bence alınabilecek en iyi yazıcı.

hakanee
0 Takipçi

Yazıcı üretme konusunda gerçekten başarılı bir marka, yazıcıları uzun ömürlü ve sağlam çok dayanıklılar, tavsiye ediyorum kaliteli bir yazıcı.

Hp nin yazıcıları gerçekten kaliteli bende uzun süre kullandım ve gayet memnunu kaldım, yazıcı gerçekten uzun ömürlü çok kaliteli piyasada alınabilecek en iyi yazıcıları hp üretiyor tavsiye ediyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

HP
HP
46 Takipçi

Hewlett-Packard Şirketi, merkezi ABD'de Palo Alto, Kaliforniya'da bulunan çok büyük bir uluslararası şirkettir. Bilgi işlem, baskı sistemleri ve sayısal görüntüleme donanımları üreticisidir.