derinbey
3 Takipçi
Ütü Altus ile çok kolay
Ütü yapmak biz bayanların en sevmediği şeylerden biridir eminim sizlerde benim gibi ya bu ütü ne zaman biter diyip birkaç ay bekletip yığın olduktan sonra yaparsınız..yani ben en azından öyle yapıyorum.#altus marka elektrikli süpürgem var eskiyen arçelik marka ütümün yerine #altus buhar kazanlı olan arçeliğin yan ürünü bu ütüyü aldım yan ürün diyince kötü değil inanın oldukça rahat ve kolay artık ütü yapmak...ben sizlere öneririm bir kullanıcı olarak.

    

  • ALTUS ALTUS için
  • 2018-03-26T01:37:15

6 Yorum

akinsag
0 Takipçi
Biz yazlıkta altus mini dolap kullanıyoruz valla öyle güzel karpuz soğutuyor ki dondurucu öle yapamaz ayrıca arçeliğin yan ürünü olması da ayrı bir güzel.
cigdem82
230 Takipçi
ütü değişikliği yapacağım ve #Altus un ütülerini bilmiyordum sadece beyaz eşya olarak biliyordum en iyisi bakmak lazım
sinemkarakoc
3 Takipçi
Fiyat olarak cok cazip oldugu icin bur aya kadar bir tane klima almayi planliyoruz bakalim.
fatihyuce
215 Takipçi
bu kazanlı ütüler iyi de az bir ütü için zahmetli bir de çok geç ısınması sebebi ile anında ütüye çözüm değil klasik ütüleri daha çok seviyorum

İlgili markaya ait diğer içerikler

ALTUS
ALTUS
48 Takipçi
Altus, Arçelik bünyesi altında ürün ve hizmet sunan beyaz eşya üreticisi. 4.000'in üzerinden satış noktası mevcuttur. Altus, beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klimalar, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinden oluşan ürün çeşitliliğine sahiptir.