uonder
2 Takipçi
Yine Başakşehir, yine kabus

Galatasaray'ın derbide puan kaybettiği haftada lider Başakşehir ile aradaki puan farkını kapatıp ligde zirveye yerleşme şansı yakalayan Beşiktaş, rize galibiyetinin ardından moralli çıktığı maçta 1-0 mağlup oldu. Başakşehir'in Beşiktaş'tan çok daha organize göründüğü karşılaşmada Başakşehir'in 1 golü de var sistemiyle iptal edildi. Maçın ardından Başakşehir ligde zirvedeki yerini korurken, Beşiktaş 6. sırada yer aldı.


2 Yorum

fgezer
5 Takipçi

maçın ertesi günü #beşiktaş başkanı fikret orman takımın iyi oynadığını söyledi. acaba farklı maçları mı izledik? bu takımın neresi iyi oynadı anlayamadım.

recepmirat
4 Takipçi

Bu sene sanirim ligin surpriz sampiyonu Basaksehir olabilir. Cok kaliteli bir takim ve cok iyi bir hocasi var.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 1903 yılında İstanbul'da kurulan spor kulübü. Bereket Jimnastik Kulübü adıyla kurulan kulüp, 26 Ocak 1911 tarihinde Beyoğlu Mutasarrıfı Muhittin Bey'in teşvikiyle Beşiktaş Osmanlı Jimnastik Kulübü, adıyla tescil edilen ilk Türk spor kulübü oldu.[1] Daha çok futbol şubesiyle tanınan kulüp, Türkiye'de futbolun profesyonelleşmesinden sonra şampiyon olma başarısı gösteren 5 kulüpten birisidir. Kulübün genel başkanı Fikret Orman'dır.