burcunur
2 Takipçi
Ümraniye Şubesi Filiz Hanıma çok teşekkür ederim
Kızımın odası küçük olduğu için ölçüleri küçük aynı zamanda kullanışlı bir çalışma masası arayışındaydım. Ataşehir tarafında oturuyorum. Tesadüf eseri Ümraniye şubesine kızımın ısrarı ile girdim. İyiki de girmişiz aradığımız ölçü ve güzellikte çalışma masasını bulduk.Bu seferde sosyal medyada yapılan yorumlar kafamı karıştırdı. Ancak Ümraniye şubesindeki Filiz Hanım bana öyle bir güven verdiki hemen siparişi verdik bu arada yatak örtüsüde beğenip aldık. Tabi kızım çok heyecanlı hemen gelsin istiyor ve gün sayıyor. Ama Filiz Hanım sağolsun söz verdiği günden önce göndererek kızımı ve bizi çoook mutlu etti. Buradan kendisine güler yüzünden ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Eğer sizinde tereddütünüz varsa Filiz Hanıma Ümraniye Şubesine gitmenizi tavsiye ederim. Bu arada masa çok kullanışlı dolapların içi ciddi anlamda kitap alıyor.

Kızımın odası küçük olduğu için ölçüleri küçük aynı zamanda kullanışlı bir çalışma masası arayışındaydım. Ataşehir tarafında oturuyorum. Tesadüf eseri Çilek mobilyaya Ümraniye şubesine kızımın ısrarı ile girdim. İyiki de girmişiz aradığımız ölçü ve güzellikte çalışma masasını bulduk.Bu seferde sosyal medyada yapılan yorumlar kafamı karıştırdı. Ancak Ümraniye şubesindeki Filiz Hanım bana öyle bir güven verdiki hemen siparişi verdik bu arada yatak örtüsüde beğenip aldık. Tabi kızım çok heyecanlı hemen gelsin istiyor ve gün sayıyor. Ama Filiz Hanım sağolsun söz verdiği günden önce göndererek kızımı ve bizi çoook mutlu etti. Buradan kendisine güler yüzünden ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Eğer sizinde tereddütünüz varsa Filiz Hanıma Ümraniye Şubesine gitmenizi tavsiye ederim. Bu arada masa çok kullanışlı dolapların içi ciddi anlamda kitap alıyor.

3 Yorum

aysell63
468 Takipçi
bazen denk geliyor ama artık online alış veriş döneminde olduğumuz için de sıkıntı büyük olabiliyor

İlgili markaya ait diğer içerikler

Çilek
Çilek
27 Takipçi
Çilek, 1995 yılında Türkiye'de kuruldu. Amacını bir alanda uzmanlaşarak, her anlamda fark yaratmak olarak belirledi. Sektöründe öncü ve lider olan Çilek; bebek, çocuk ve gençlere yönelik mobilyalar ve oda aksesuarlarını, ‘’Çilek Odası’’ konsepti altında mağazalarında müşterileri ile buluşturuyor.