umitbayat
3 Takipçi

İyi ve kaliteli bir valiz almak istiyorsaniz mutlaka #Boyner magazasina bakin derim. Cok guzel kaliteli modeller var. Ben en cok bu rengi ve modeli begendim. Ve bunun uclu takimindan aldim. Uc farkli boyu var buyuk kucuk ve orta olmak uzere. Tekerlekleri 360 derece donebiliyor bu cok pratik bir kullanim sunuyor size.

3 Yorum

ferthdj
4 Takipçi

Iyı bir #valiz için sadece bilemiyorum marka ya da farklı şeyler göz önünde olmuyor ben özellikle bir valiz alırken dış yapısını önemsiyorum ayrıca içindeki gözleri nasıl kullanışlı olur onu düşünüyorum #boyner de değil ama #ykm de daha farklı modeller görüyorum.bu modellerde ben de bilemiyorum acaba iç kısmı deri falan olsa nasıl olur diye gene de bilinen yerden almak her zaman daha avantajlı...

faikabay
0 Takipçi

Seyahat zamani geldi yaz olunca ve benimde guzel kaliteli bir valize ihtiyacim vardi. En yakin zamanda ilk #Boyner magazasina ugramaliyim bende.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Boyner
Boyner
92 Takipçi

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ("Boyner") Türkiye'de gıda dışı perakende sektörünün önde gelen gruplarından Boyner Holding'in bir üyesi olarak 1981 yılında faaliyete başladı. İlk Boyner Mağazası, o zamanki adı olan "Çarşı" tabelası altında Bakırköy'de açıldı.