mervesur
3 Takipçi
Ülker biskrem heryerde
Bizim lezzetlerimiz bizimle beraber büyüyünce çok daha ilerilere gidiyor kendimi bildim.bileli ülker biskrem var..ve benim.en çok sevdiğim tattir kahveyle çayla misafir varken, daimi evde bulunması iyi olacak biseydir..yurtdışına geziye gittiğimde bile.marketler de görünce ekstra gurur duydum ülker ile


11 Yorum

naziko
0 Takipçi
Sanırım kendimi bildim bile çayın yanında yediğim tek bisküvi biskremdir. Benim için ayrılmaz ikili oldular ve ülker ürünlerini güvenerek içim rahat yediğim için de extra mutluyum.
erkankoc
7 Takipçi
İste calisirken oglen yada cay kahve molalarinda mutlaka cekmecem de #biskrem olur. Hem cay ile hem de kahve ile acayip uyumlu.
ozoz
201 Takipçi
#Biskrem mi işte orjinal lezzet ve mükemmel bir tat #Ülker den bence orjinalı tercih etmek lazım bence
semrasari
4 Takipçi
Ülkerin her ürünü çok güzel ama biskremin yeri bende çok farklı resmen küçüklüğüme götürüyor beni dedem ne çok alırdı akşamları birlikte yerdik..
Çayın yanında en ama en sevdiğim bisküvi biskremdir. Ama ben alışkanlıklarından vazgeçmeyen bir insan olduğum için yeni çeşitlerini pek beğenemedim benim için en favori lezzeti klasik biskremdir.
kız kardeşim sayesinde müptelası oldum özellikle incirli olanı süper ve hüper ötesi akşam iftardan sonra çayın yanında tatlı keyfi yapmak için birebir hemde hafif olduğu için rahatsızda etmiyor.ben severek tüketiyorum size de tavsiye ederim.
fatihyuce
208 Takipçi
ben de her şeyin orjinal lezzetini sevenlerdenim #Ülker in çıkardığı #Biskrem benim de ailemin de çok beğendiği mükemmel bir çikolata keyfi
cicekakkor
0 Takipçi
sanırım biskremi daha doğrusu ülkerin ürünlerini sevmeyen yoktur ne yapsalar güzel oluyor özlelikle bisküvi ve çikolatada çok başarılılar.
elembur
0 Takipçi
#biskrem ı ben kış aylarında çok seviyorum özellikle pasta yapımı için de ben sıklıkla kullanıldığını düşünüyorum bu da benim için ekstra bir lezzet olmuş her zaman biskrem
rahmidocan
3 Takipçi
Ara ogun atistirmalik olarak #biskrem benim icin cok iyi ve ozellikle de elmali biskremi cok begeniyorum.
Biskremi ben de çok seviyorum ya ama özellikle bitter çikolatalı olan intense olanı daha çok seviyorum. Hem bisküvisi hem de içindeki dolgusu daha çok hoşuma gidiyor

İlgili markaya ait diğer içerikler

Ülker
Ülker
65 Takipçi
Ülker, Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş adıyla Sabri Ülker ve Asım Ülker tarafından 22 Şubat 1944'te kurulmuş[4] gıda üreticisi şirket. Ülker ürünlerini 110 ülkeye ihraç etmektedir.Ülker'i de bünyesinde barındıran Yıldız Holding, dünyanın altıncı büyük bisküvi üreticisi United Biscuits’i 3 Kasım 2014 tarihinde satın aldı. Yıldız Holding bu işlemle, dünyanın üç numaralı bisküvi şirketi konumuna yükseldi.