ugurdg
7 Takipçi
cheddarlı, dublex pizza!

böyle bir pizza hamuru var dominos'ta. hayatımda yediğim yiyebileceğim en farklı, en peynirli, en lezzetli pizzaydı diyebilirim. eve geldiğinde biraz soğumuş oluyor ve daha kolay yeniyor, restoranda ise peynir eridiğinde çok sıcak olduğundan yemek için beklemeniz gerekiyor. nasıl olursa olsun yine de deneyin. unutmayın! "çift katlı (dublex), arası cheddarlı hamur" seçeceksiniz :)


10 Yorum

elifu
3 Takipçi

cheddar'ı neyin arasına koyarsanız koyun tadı muhteşem olur. dominos hile yapıyor :)

emindde
5 Takipçi

Bundan hiç denemedim ama konyalim benim için efsane bir şey çok seviyorum büyük boy alıyoruz ve arkadaşımla beraber doya doya yiyoruz #dominos

furkkan
7 Takipçi

dominos menülerinde hiç dikkat etmedim dublex pizzaya. bu yeni mi, yoksa uzun süredir var mı?

sabahatoral
1 Takipçi

#Dominos pizza denilince aklıma gelen tek marka ve hafta bir mutlaka uğrarım bazen çok iyi kampanyaları oluyor hele onlara denk gelirsem tadından yenmiyor.

mtoq
3 Takipçi

chedarlı pizza yemiş değilim ama standart hamurlu pizzadan da sıkıldım. en kısa zamanda deneyeceğim.

hakans
0 Takipçi

Chedarlı pizzayı denme şansım olmadı hiç ama mutlaka deneyeceğim çok lezzetli gözüküyor. Değişik bir lezzet olmuş hep hamur olunca insan bir süre sonra sıkılıyor hamurdan.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Dominos
Dominos
76 Takipçi

Domino's Pizza, merkezi ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir.1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. 2014 yılı verilerine göre, 60'ı aşkın ülkede 10.000'den fazla şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolar fiyatıyla halka açıldığı zaman, Domino's Pizza Amerika'nın en büyük ikinci pizza zinciridir. Bunun dışında da dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza firmasıdır.