cigdem82
160 Takipçi
Uber hakkında
Açıkçası ben taksiyi sık sık kullanmaya kızıö doğduktan sonra başladım ve dedim ki illallah eğer ki bebek arabanız bırakın bebek arabasını ağlayan bir bebeğiniz varsa bırakın ağlamasını bir bebek bir de anne iseniz sarı taksiler size kesin kısa mesafe aman kim bagaja o arabayı koyacak bebek kesin ağlayacak diye almıyorlar defalarca yolda bekledim ağladım hatta sinirden almıyorlar sonra #Uber i keşfettim kapına geliyorlar eyvah bebek demiyorlar lüks bir araç geniş elimdekilere yardım ediyorlar bebek arabasını bile kabul ediyorlar ödeme kredi kartı ile muhattap olmuyorsun ve daha uyguna gidiyorsun açıkçası #Uber bence bir taşıma aracı olmalı resmi hale gelmeli


7 Yorum

Geçen gün yaşadığım olayı anlatmak istiyorum size arkadaşlar, cumartesi günü hava yağmurlu oğlumla birlikte okula gitmemiz gerekmekte ve mesafe kısa normalde yürüyerek gidip hava alırdık ama işte yağmur tüm planlarımızı bozunca bizde taksiye binmeye karar verdik şu sarı taksilere ama hepsi gideceğim mesafeden dolayı almadı bizi elimde küçücük bebeğin olması onlar için hiç bir anlam ifade etmiyordu bende artık sarı taksilere karşı ciddi tavır aldım ve bundan sonra kesinlikle tercih etmeyeceğim. uber hiç kullanmadım ama anlattıklarınız gerçekten çok hoş insanlara bebeklere hassasiyetle davranılması benim için çok önemli olup bundan sonra kesinlikle tercihim uber olacak ve umarım bundan sonra daha çok yaygınlaşır.
Taksiciler kadar pis bir topluluk yok inanın minibüscüler bunlardan evladır. Ben uzun zamandır taksi kullanmıyorum tabii kendime ait aracımın olmasının etkisi büyük bunda ama olmasa da kullanmazdım akıllı taksi kullanırdım ama sarı taksi asla. Uber ile ilgili hiç deneyimim olmadığı için yorum yapamayacağım.
esmasare
183 Takipçi
Ben de minibüs ve sarı taksi denince aman derim kullanmamayı tercih ederim her türlü kabalık var bıktırdılar tamam iyileri de var ama çoğunluk insanı ah keşke evden çıkmasaydım yada yürüseydim dedirtiyor
mozmen
2 Takipçi
uber, aslında bir nevi yasal hale geldi. devlet istese bu araçları trafikten men edebilir. wikipedia'yı yasaklayan uber'ii de bitirebilir. bunun yerine cezayla vergilendiriliyor.
serhotq
2 Takipçi
yaklaşık 2 yıldır uber kullanıcısıyım. takside olduğu gibi uber'de de sorunlar yaşanabiliyor. ben konforu, kolaylığı ve fiyatını bilerek bilmem nedeniyle kullanıyorum. bu tıpkı spotify gibi, netflix gibi değişim ve gelişim içeren bir yenilik. karşı konulması akıl karı değil.
esmataryas
0 Takipçi
Bu kadar egitimsiz ve seviyesiz taksiciler yuzunden biktik. Bence her sehirde Uber kaltesinde hizmet olmali.
Kendine ceki duzen vermiyen ve cok nadir durust insanin kaldigi atik bir sektor. Bence de Uber en iyisi.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
753 Takipçi
Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.