typhoon
7 Takipçi
Yalniz yasamanin en buyuk zorlugu butun islerin ve sorunlulugun omzunuzda olmasi oluyor. Bi suredir sogukla beraber hem kendimi hem vucudumu ihmal etmistim. Doktora falan gitmedim cunku yetersiz ve duzensiz beslendigimi-yasadigimi biliyorum. Bu yuzden 2 hafta once #pharmaton kullanmaya basladim. Kendime geldim arkadaslar. Yorgunluk, bitkinlik varsa surekli. Hic tereddut etmeden kullanmalisiniz.

5 Yorum

Öğrenciyim. yeterli beslenemiyorum. abur cubur gereksiz seyleri yediğim için vitamin eksikliğim varmış .doktorum bana pharmatonu tavsiye etti kendimi daha iyi hissediyorum.
fiziksel yorgunluğun ötesinde zihinsel yorgunluk da aynı etkiyi yapıyor bende. pharmaton benii bu açıdan da olumlu yönde etkiliyor. çok sıkıntılı ve yorgun süreçlerin üstesinden geldim sayesinde.
muratg
6 Takipçi
uykusuz kaldığım dönemlerde beni ayakta tutan şeydi. yoğun tempoda yaşayanların olmazsa olmazlarından.
keskinb
1 Takipçi
gün içinde yorgunluk çekmiyorum ama eve gelince bayılıyorum resmen. biraz evde aktivite yapmaya enerjim kalmıyodu. pharmaton kullanmaya başladım. umarım bende etkisini gösterir.
fatihyuce
208 Takipçi
bunlar gıda takviyeleri yani günlük dengeli beslenmeye ilave unutmamak lazım ama #Pharmaton işe yarıyor

İlgili markaya ait diğer içerikler

Pharmaton
Pharmaton
39 Takipçi
Dengesiz ve yetersiz beslenme, spor ve egzersizden uzak kalma gibi sebeplerden dolayı enerjimiz düşer, bu da motivasyon eksikliği yaratır. Motivasyonumuz zayıflayınca iş hayatımızda ve özel hayatımızda işler yolunda gitmemeye başlar.Yorgunluk ve enerji düşüklüğünün olumsuzluklarını yaşamamak için Pharmaton kullanılabilir.