melikesun
7 Takipçi
Turuncu indirimler en cok bana yaradi
Teknoloji ürünlerini yakından takip ederim ve ihtiyacım varsa ya da avantaj görürsem mutlaka almaya çalışırım maddi imkanlarım da doğrultusunda tabiki Bunu yaparim..#teknosa da Geçen hafta turuncu indirim ve artı kullandığım banka kartına özel indirim varsı #hometech marka güzel bir notebook aldım çok güzel bir görseli barbekü içeriği de çok iyi..cihazı online aldım iki günde geldi eve çok men nun kaldım ve ciddi uyguna aldım 230 tl indirimli oldu bana

8 Yorum

tarikcamdal
2 Takipçi
Bugune kadar turuncu indirim ile #teknosadan cok urun aldim. Hepsi de indirim sayesinde cok uyguna geldiler. O yuzden teknosa turuncu indirim kampanyasini takip ederim.
sinemhas
3 Takipçi
Ikı ay evvel arkadaşım akıllı telefonunu #teknosa dan indirimli almıştı ben de o ara baya baktım ama denk gelmedi sizde notebook baya uyguna getirmissiniz bende bir tane iphone düşünüyorum #teknosa dan almayı bakalım
zekaikalay
1 Takipçi
Ozellile televizyon alacaksaniz bence #teknosayi tercih etmelisiniz ve turuncu indirimi de tabi. Akilli telefon ve laptop konusunda fiyatlar standart ama Lcd hd tv konusunda cok indirimli.
helensu
3 Takipçi
Teknoloji artık o kadar hızlı bir şekilde ilerliyor ki bugün aldığımız bir cihaz İki haftaya eski model bile olabiliyor öyle hızlı farklılıklar inovasyon ile önümüze geliyor.bende #teknosa nin uygulaması ile Outlet ürünlerden alıyorum çok avantajlı oluyor
burak3
0 Takipçi
hometech şahsen tercih edeceğim bir marka değil. teknosada satıldığını bile bilmiyordum.
tayfuncatik
3 Takipçi
#Teknosa gibi teknoloji marketlerinden bizza gidip urunu yerinde gorup ve gerekirse deneyip almak isterim cunku internet uzerinden cok dolandiricilik oluyor.
semaarslan
0 Takipçi
turuncu indirimlerine bayıldığım yıllardır teknolojik eşyalarımı aldığım mağaza. Bilgisayarım ve televizyonunumu indirimden aldım gayette memnumun kızıma tablet aldım o indirimde değildi fakat bir şey olsa bile ürünlerinin arkasında olacaklarına inanıyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Teknosa
Teknosa
44 Takipçi
Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürün ve çözümlerini tüketicilerle tek bir çatı altında buluşturan teknoloji perakende zinciridir. "Herkes için Teknoloji" felsefesiyle teknoloji severlere keyifli bir alışveriş ve deneyim ortamı sunmayı amaçlamaktadır.