Turuncu Indirim
Geçen ay #teknosa turuncu indirim ile led tv aldım. sadece fiyatı değil. belki daha ucuzları da vardı ama teknoloji ürünü alacaksam güvenebileceğim bir yerden almayı tercih ediyorum. teknosa ismi bana güven veriyor. güvendiğim bir marka indirim yapınca tabii ki daha güzel oluyor. şimdi telefonumu yenileyeceğim ve beğendiğim telefonu bulana kadar teknosa indirimleri ve teknosa turuncu indirimleri takip ediyorum.

5 Yorum

teknosa bilgisayar ve teknosa telefon fiyatları konusunda patron çıldırdı edasında indirimler yapabiliyor bazen. Herkes sanıyorum teknosa turuncu indirim bekliyor. Çünkü ne zaman teknosa indirim için teknosa mağazasına gitsem ya kaçırıyorum ya ürün kalmıyor cidden insanlar tetikte bekliyorlar ama haklılar da. cep telefonu fiyatları teknosa’da daha uygun oluyor. Bunun dışında #teknosa fırsat ürünleri incelemeye değer bu zamanlarda.
fatma33
19 Takipçi
Benim en sevdiğim #Teknosa özelliği kesinlikle Teknosa Turuncu İndirimi olayı.Teknosa telefon fiyatlarını bir incelemeniz de fayda var.Teknosa indirimlerinden muhakkak faydalanmanız gerekiyor.Bir ürün alacaksanız Teknosa turuncu indirim günlerini beklemeniz çok faydalı olacak.
aysen23
8 Takipçi
Aslında bende uzun zamandır da #Teknosa da Led Smart Tv ürünlerini takip ediyorum.Ve sizdende bu konu hakkında fikir almak isterim mutlaka.Teknosa turuncu indirim günlerini de daha iyi inceleyeceğim kesinlikle bende.Turuncu indirim dedikler olayı çok merak ediyorum.
iclises
287 Takipçi
#Teknosa'dan geçen hafta Lenovo Yoga 500 marka bir bilgisayar aldım ve bazı sorunlar yaşadım. Dil Türkçe olmuyordu, dokunmatik ekranı çalışmıyordu ve klavyesi bozuluyordu birdenbire. Teknosa müşteri hizmetlerini arayıp ürünün değişim ya da iadesini istedim ve hiç zaman kaybı yaşamadan ürünün değişimini gerçekleştirdiler.Gayet memnunum müşteri hizmetlerinden.
ceylano
4 Takipçi
ben bir kaç ay önce turuncu indirim ile lg televizyon aldım normal fiyatından daha hesaplıya geldi şuan gayet memnunum bir sıkıntı çıkmadı.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Teknosa
Teknosa
44 Takipçi
Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürün ve çözümlerini tüketicilerle tek bir çatı altında buluşturan teknoloji perakende zinciridir. "Herkes için Teknoloji" felsefesiyle teknoloji severlere keyifli bir alışveriş ve deneyim ortamı sunmayı amaçlamaktadır.