turany
3 Takipçi
Oral-B alkolsüz ağız bakım suyu
diş macununu ve diş fırçasını kullandığım oral-b'nin alkollü ağız bakım suyu caiz değil diye kullanmıyordum. kullandığım başka marka ağız bakım suyundan da memnun değildim. bu ürünü şok'ta indirimde görüp aldım. diğer ağız bakım sularından çok daha etkili. ve en önemlisi helal. manevi hassasiyetleri olanlara tavsiye ederim.


8 Yorum

cicekakkor
0 Takipçi
Bu tarz ağız bakım ürünlerini aslında diş hekimleri pek önermiyor diş minesine zarar verdiğini söylüyorlar fakat bazı ticaret odaklı diş hekimleri bu tarz ürünleri satışından kar elde etmek için öneriyor olabilir.
cicooo
267 Takipçi
bu çalkalama sularına pek alışkanlık edinmeden kullanmaya çalışıyorum acil durumlarda dişimi fırçalama ortamı imkanı yok ise #OralB de bu konu da başarılı bir iism
betuldenizz
3 Takipçi
#oralb binin genelde diş fırçalarsınız çok beğenirim ama bakım suyunu daha evvel hiç kullanmadım edinmek istiyorum hemeb😂
yyusufk
5 Takipçi
Her gün dişlerimi fırçaladıktan sonra kullanırım bunu gerçekten farkı görülüyor. bende manevi hassasiyeti olan kişilere tavsiye ederim.
esmayuce
91 Takipçi
ben de ağız çalkalama suyunda alkol içermeyen özelliklde olanı tercih ediyorum #OralB bu konu da çok başarılı o kötü tat asla olmuyor
elifasan
0 Takipçi
Çok önemli ağız çalkalama suyu ben hep Oral -B kullanıyorum . Çok ferahlamış hissediyorum. Diş bakımı çok önemli. Diş fırçalamakla bitmiyor. Ağız çalkalama suyunu kullanmak gerek.
yoncayadan
1 Takipçi
Bende oralb kullanrim . Bir kere kullanimi cok rahat ve damaklari dis etlerini tertemiz yapiyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Oral-B
Oral-B
36 Takipçi
Oral-B olarak 50 yıldan fazla bir süredir siz, aileniz ve diş hekimleri için en yüksek kalitede ağız bakım ürünleri üretmekteyiz.