tulayyanca
2 Takipçi
Pantene sac sekillendirici

Yeni #pantene sac sekillendirici ile artik o kivir kivir olan saclarim iki dakika da sekle giriyor. İyi ki boyle bir sey varmis. Eskiden cok ugrasirdim saclarim ile ama simdi pantene pro v sac duzlestirici suruyorum hemen istedig sekle giriyor saclarim keyifle kolaylikla.


10 Yorum

asyasenocak
0 Takipçi

bende yıllardır pantene kullanıyorum hem şampuanından hem saç kreminden hem de saç şekillendiricisinden çok memnunum yılların verdiği kalite ve güven var bi kere bu yüzden başka bir arayışa hiç girmedim.

naziko
0 Takipçi

benimde kıvırcık zor şekil alan saçlarım var ve benim kurtarıcım pantene saç şekillendirici sayesinde söz dinlemeyen saçlarım yola geldi. Üstelik kesinlikle dökülme falan da olmuyor aksine saçlarım daha sağlıklı olmaya başladı ayrıca çokta parlak duruyor.

pelintutar
2 Takipçi

Bende #Pantene sac icin kullaniyorum ve saclarim cok kolay bir sekilde duzeliyor. İstedigim sekli vermek cok kolay artik.

Bu tarz ürünleri pek tasvip etmiyordum takii pantene'i kullanana kadar, ne saç dökülmesi yaşadım ne de yağlanma pantene şekillendirici ile saçlarım gayet ışıl ışıl ve sağlıklı görünüyor ayrıca çok da kolay şekil alıyor.

saresenocak
7 Takipçi

pantene benimde yıllardır kullandığım ve çok memnun kaldığım bir şampuan ama saç şekillendiricisini hiç kullanmadım bu nedenle onun hakkında bir yorum yapamayacağım.

aslisultan
0 Takipçi

Pantene saç şekillendirici çok kullandığım bir ürün sayesinde saçlarım gayet güzel şekil alıyor.

esmayuce
90 Takipçi

saçlarım acaip inattır fön bile tutmaz düşünün #Pantene nin bu ürününü ben de kullandım ve işe yaradı çabuk yağlandırıyor ama olsun

kkubra
0 Takipçi

Şuana kadar hiç kullanmadım eğer anlattığınız kadar varsa hemen gidip alacağım. benim saçlarım çabuk düzleşmiyor ne zamandır böyle bir şey arıyordum umarım dediğiniz gibi çıkar.

esmasare
159 Takipçi

saç bakımın da en güvendiğim ve en memnun kaldığım isim #Pantene hiç tereddüt etmem ve güven ile kullanırım çok da faydasını gördüm

İlgili markaya ait diğer içerikler

Pantene
Pantene
26 Takipçi

Işıl ışıl saçlar için milyonlarca kadının yıllarca tercih ettiği tek markadır.