tuhadn
9 Takipçi
Izmirin bilinmeyen incisi Karaburun

Izmire bir sene kaldım ve o zama yaza doğru arkadaşlar ile #Karaburun a küçük bir tatile gittik sizlere abartmıyorum o kadar güzel yerler varki İzmir de keşfedilmiş bunlardan biri de Karaburun mükemmel bir plajı ve denizi var mavi bayrak almış temiz plajlardan biri aynı zamanda küçük ve sakin mis gibi cennet gibi bir yer Tüm evler neredeyse suya bakıyor ve görsel olarak da şahane duruyor bir hafta kaldım doyamadım Hani fiyat olarak da çok güzel moteller var küçük küçük ama öyle birsürü değil sayılı doğası bozulmamış #İzmir e yakışan biryer


7 Yorum

guvenuzar
1 Takipçi

Bir izmirli olarak bana gore sehrin her yeri cennet kosesi ama ozellikle de kiyi kasabalari cok guzel mutlaka gezilmeli.

Gorkemm
69 Takipçi

Hiç duymadım burayı. Hemen bakıyorum şimdi ufak çaplı bir araştırma yapacağım #izmir#karaburun için. Kumsal olmasına dikkat ediyorum ve sessiz huzur bulmak istiyorum sanırım burasını seveceğim.

athena
2 Takipçi

karaburun'a defalarca gittim. henüz istila edilmemiş bi tatil beldesi ama yavaş yavaş buraya da el atıyorlar. umarım bölgede yaşayanlar buna izin vermezler.

efsane
174 Takipçi

#İzmir ile ilgili Karaburun övgüsünü daha önce de duymuş idim çok uzun süreli olmasa da yol üstü bir yolculukta baktım ve bende çok beğendim gerçekten ülkemizde çok gizli cevherler var

arzuzorer
1 Takipçi

Bende türkiye de yaşanılacak en güzel şehir izmir:Yakın zamanda tayini mi nasip olursa izmire aldırcam hayalim orda yaşamak umarım nasip olur.

wsik
7 Takipçi

Eğer derdiniz huzur ve Deniz ise ve çok da sakin olsun temiz olsun derseniz cidden başka yere bakmaya gerek yok oldukça güzel bir yer bende gittim doğası da korunmuş yöre halkı küçük yerler açmış o yüzden de çok pahalı değil ve balıkları efsane arkadaşlar gidin yiyin

uzeyiryeni
0 Takipçi

Ben İzmirliyim ama simdi isim geregi baska bir sehirdeyim ama izmiri cok ozluyorum. Kesinlikle bir gun geri donecegim izmire.

İlgili markaya ait diğer içerikler

İzmir
İzmir
10 Takipçi

İzmir, Türkiye'nin 81 ilinden biri ve en kalabalık üçüncü şehri.