tucge
9 Takipçi
samsung galaxy tab 10.1
ben vodafonedan hattımın üzerine taksit ile aldım taksiti yeni bitti tableti alalı 2 sene oldu ve 1 tane sorun çıkardı oda şarj temassızlığı başka bir sorun yaşamadım hala pırıl pırıl sapa sağlam kullanmaya devam ediyorum tablet alacaklara tavsiyem.


15 Yorum

sudebas
0 Takipçi
Tabletini hic kullanma sansim olmadi ama suanda #samsung s7 kullaniyorum cok da memnunum. İlerde lazim olursa tabletini de dusunebilirim.
lalezar
0 Takipçi
Ayni samsung tablet bende de var ve bende Turkcell tarifem uzerine aldim. Benim daha bir yil oldu. Ama cok memnunum cok hizli seri bir tablet.
goknazz
0 Takipçi
Bir iphone akilli telefon kullanicisi ve apple macbook kullanisi olarak kesinlikle apple urunlerini sizlere tavsiye ediyorum.
svardar
0 Takipçi
bende bu tablete hayranım 16-7 ay önce bir üst modelini aldım media markttan ve gayet memnunum kasama donma vb. sorunları yaşamadım.
filiksd
0 Takipçi
Tablet kullanmıyorum ama #Samsung note3 telefonum var kaç kere yere düştü banamisin demedi çok kullanışlı olduk a güzel hiçbir sıkıntı yaşamadım her işimi rahatlıkla hallediyorum ne tablet ne pc ihtiyacım olmuyor
essen
6 Takipçi
Bende kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim hem hızlı hemde kullanışlı seyahat ve toplantılarda çok işe yarayıcı ve çok yönlü.
enesa
0 Takipçi
ben hiç tabletini kullanmadım daha çok telefonunu kullandım. samsung telefoları tablet ihtiyacını görüyor tablet erek yok bence.
umutd
0 Takipçi
ben samsung tabletlerinden önce apple markasının tabletini kullanıyordum. apple'den samsunga geçmemşn nedeni mağazasında ücretsiz uygulamanın kısıtlı olması idi android işletimli tabletlerde nerdeyse hepsi ücretsiz çoğu şeye parasız bir şekilde ulaşabiliyorum.
araskucak
4 Takipçi
Bende bir android kullanicisiyim ve telefonumda #samsung degil lenovo marka ama tabletim benimde samsung ve cok memnunum.
nefizekartal
0 Takipçi
çok almak istedim zamanında ama küçük ekranlar daha cazip geldi o zaman. en iyisi geniş ekran ama. hata yapmışım
fatihyuce
208 Takipçi
tab 10 gerçekten mükemmel #Samsung yine harika bir işe el atmış mükemmel dizayn ve geniş ekran
kemala
0 Takipçi
Bende almıştım bir süre önce gerçekten çok iyi bir tablet bilgisayar ile neredeyse aynı işlevi görüyor, özellikleri çok iyi hem hızlı hemde kaliteli böyle bir tableti bulunduğu fiyata zor bulunur mutlaka bakın derim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
108 Takipçi
Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.