tucge
9 Takipçi

her zaman eve sipariş versem de bu defa restorana gidip yemek istedim. bildiğiniz gibi çok servis özellikleri yok. çok oturup yiyen de yok. müşteri geldiği zaman gayet ilgili bu yüzden olsa gerek çalışanlar. fırından yeni çıkmış pizzayla da birleşince evdekinden çok daha keyifli oluyormuş. bundan sonra sık sık giderim.

2 Yorum

fder
2 Takipçi

#hemenal kampanyası normal eve siparişe göre #dominos da çok daha uygun oluyor her çeşit farklı pizzalarda neredeyse yüzde 20 fark ediyor diyebilirim ben gidip almayı tercih ederim ve hep #Konyausulu nu tercih ediyorum çok ama çok güzel bayılıyorum.

ddoga
1 Takipçi

dominos evime çok yakın olduğundan ben sipariş verdiğimde neredeyse restorandaki kadar sıcak geliyor. uzak yerden gelen pizzanın tadı gerçekten farklılaşıyor. uzak olanlar pizzanın tadına varmak istiyorsa gidip restoranda yemeli. yok doymak içinse ya da evlerinde mikrodalga varsa sorun değil tabi.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Dominos
Dominos
76 Takipçi

Domino's Pizza, merkezi ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir.1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. 2014 yılı verilerine göre, 60'ı aşkın ülkede 10.000'den fazla şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolar fiyatıyla halka açıldığı zaman, Domino's Pizza Amerika'nın en büyük ikinci pizza zinciridir. Bunun dışında da dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza firmasıdır.