muratz
1 Takipçi
thy tüm dünyada bir numara
gerek iç hat gerekse dış hatlarda konforuyla fark yaratıyor #türkhavayolları. birçok yabancı dostum ahbabım thy'den başka havayolu şirketi kullanmıyor bile. çok haklılar. bi zamanlar avrupa'nın en iyi havayolu diye bilinen kurumlar şimdilerde bakıp iç çekiyorlar :) ama sponsorluk adı altında harcanan paralara da acımıyor değilim.

2 Yorum

hikmetcelik
0 Takipçi
Ben bir kac kez ic hatlar icin #Thy bileti almistim ve hakikatende buyuk kalite havacilikta. Bu kadar iyi bir havayolu sirketinin bize ait olmasi gurur verici.
ozoz
267 Takipçi
ben de bu yoruma katılıyorum öyle yada öyle özellikle yurt dışında tercih edilen hava yolu taşımacılığında alınan biletlerde #tyh tercih ediliyor ise büyük gurur

İlgili markaya ait diğer içerikler

Türk Hava Yolları
Türk Hava Yolları
19 Takipçi
Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı, (BIST: THYAO ) Türkiye'nin bayrak taşıyıcısı olan ulusal hava yolu şirketi. Türk Hava Yolları'nın merkezi İstanbul'dadır. Türk Hava Yolları'nın uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika'ya kadar uzanmaktadır. 2015 yılında toplam 61,2 milyon yolcu taşıdı.