tfkchi
3 Takipçi

#dominos artık facebookla siparişe başlayacakmış arkadaşlar. uygulamayı internette görünce bu yolla sipariş vermeyi deneyeyim dedim. verebildim mi? hayır! çünkü şimdilik web sitelerinden sipariş vermek çok daha kolay :)

2 Yorum

sudeuzun
0 Takipçi

Bende esimde calistigi icin ev de yemek yapmaya her zaman vakit bulamiyorum o yuzden #Dominos benim evde en buyuk yardimcim oluyor. Hemen siparisimi veriyorum ve yarim saatte o enfes pizzalar kapim da oluyor.

gibson
0 Takipçi

Benim de #dominos uygulamam var ve istediğim zaman istediğim yerde sipariş veriyorum özellikle Konya usulü ve Adana pizzalar muhteşem mangal dan bahsetmiyorum bile karışık da güzel ama bu saydıklarım en mükemmeli

İlgili markaya ait diğer içerikler

Dominos
Dominos
76 Takipçi

Domino's Pizza, merkezi ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir.1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. 2014 yılı verilerine göre, 60'ı aşkın ülkede 10.000'den fazla şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolar fiyatıyla halka açıldığı zaman, Domino's Pizza Amerika'nın en büyük ikinci pizza zinciridir. Bunun dışında da dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza firmasıdır.