cumcum
196 Takipçi
teknosa garantisi
benim bildiğim ilk teknoloji marketinin adıdır #Teknosa ve her zaman da orijinalliğini korumuştur halen mağazalarını gezer özel indirimlerinden faydalanrım dedim ya ilk teknolojik ürünlerimi #Teknosa dan aldım


5 Yorum

sezginkula
0 Takipçi
#teknosa garantisi cok guzel bir sey. Telefon almistim ekran kirildi ve teknosa garantisi ile ucretiz yapildi telefonum.
ayseb
0 Takipçi
bencede vatan fiyat kalite ve çeşit konusunda teknosa markasından çok daha iyi teknosada bulamadım her şeyi vatanda buldum.
layladurgun
0 Takipçi
Lcd yada full hd bir televizyon almayi dusunuyordaniz ilk isiniz #teknosa magazasina gitmek olsun cunku en iyi tvler hep burada indirimde oluyor.
Yeni casper laptop bilgisayarimi cok guzel bir #vatan bilgisayar indirimi ile aldim. Teknolojik urunleri genelde vatandan bakarim.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Teknosa
Teknosa
44 Takipçi
Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürün ve çözümlerini tüketicilerle tek bir çatı altında buluşturan teknoloji perakende zinciridir. "Herkes için Teknoloji" felsefesiyle teknoloji severlere keyifli bir alışveriş ve deneyim ortamı sunmayı amaçlamaktadır.