tansusezgin
12 Takipçi
teknosa flash bellek kampanyası
geçen yaz bir usb flash bellek kampanyasından 3-4 tl gibi bir rakama 5 tane 16 gb usb flash bellek almıştım. markasındaki "sabancı" alışveriş yapmak için güven veriyor. milyarlarca vereceğiniz bir üründe böyle bir güvenceyi arıyorsunuz. bu yüzden televizyonumu teknosa'dan aldım. inidirimi de bulunca tabii ki teknosa güveniyle rahat oluyor insan.

1 Yorum

aysen23
8 Takipçi
#Teknosa Teknoloji ürünlerini ilk kez bir araya getiren mağazalardan biridir.Hatta diğer markalara da ilham olmuştur.O zamandan berri var olması ve hala çok sevilmesi de kaliteli hizmetinden kaynaklanmaktadır.Ben de birkaç kez #Teknosa dan alışveriş yaptım.Sadece garantili ürünler olması değil aynı zamanda ürünlerde yaşayacağınız ufak sıkıntılarda hemen para iadesi yapmaları da ayrıca çok güzel bir memnuniyet oluşturuyor.#Teknosa yı bu nedenle bende çok seviyorum

İlgili markaya ait diğer içerikler

Teknosa
Teknosa
44 Takipçi
Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürün ve çözümlerini tüketicilerle tek bir çatı altında buluşturan teknoloji perakende zinciridir. "Herkes için Teknoloji" felsefesiyle teknoloji severlere keyifli bir alışveriş ve deneyim ortamı sunmayı amaçlamaktadır.