Teknosa fiyatlarına bakış açımız
Genelde internetten uygun fiyata elektronik bir ürün arasam en uygun fiyat teknosanın sitesinde karşılaşıyorum.Tabi sırf bu günleri takip edip direkt ürünler ucuzladığında stokları tüketen insanlar var.Bi ara bende böyle bekleyip ipad satın almıştım en son çıkan samsung modellerinden ki piyasanın çok altında bir fiyata almıştım hala kullanıyorum.

2 Yorum

edaarsin
0 Takipçi
Biraz teknoloji seven bir aileyiz ve esimde bu tarz urunlere cok meraklidir ve her alisveris gezimiz de mutlaka ama mutlaka bir #Teknosa turu da yapilir kacirmadan.
teknosadan ilk alışverişim bir telefondu mağazaya girer girmez telefon reyonunda 2 kişi size nasıl yardımcı olabilirim diye sordu sağ olsun çok ilgilendiler bize en uygun telefonu bulmamız için yardım ettiler müşterileri ile en çok ilgilenen teknoloji markası olabilir. şuan telefondan gayet menunum hiç sorun çıkmadı.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Teknosa
Teknosa
44 Takipçi
Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürün ve çözümlerini tüketicilerle tek bir çatı altında buluşturan teknoloji perakende zinciridir. "Herkes için Teknoloji" felsefesiyle teknoloji severlere keyifli bir alışveriş ve deneyim ortamı sunmayı amaçlamaktadır.