nurtaner
3 Takipçi
Teknosa Da Hp  Fiyat İndirimi
Teknoloji ile hep içli dışlı oldum ve #hp bu anlamda en sevdiğim cihazlara sahip markalardan birisidir.şimdiye kadar aldığım iki notebook da #teknosa dan aldım.kurulum ve ürün ile ilgili ilkinde sıkıntı yaşamadım ama ikincisinde windows 10 kurulumu adapte olmadı cihazımla ve fazladan uğraştım baya bu da biraz beni üzdü fiyat olarak çok uygun değil ama teknosa olduğu için insan daha çok ilgiye odaklanıyor

2 Yorum

ürünü satın alana ve kurulumu yapana kadar gerçekten ciddi bir ilgi var #teknosa mağazalarında. ama sonrasında ilgilenmedikleri doğrudur. çünkü görevleri değil. ama teknosa fiyat anlamında #hp lerin en uygun fiyata, en çok bulunduğu mağazalardan birisi. velhasıl çalışanlar da sadece satış ve kurulum biliyorlar. çok teknik detaylarda uzman görmedim.
harunakcelik
1 Takipçi
Ayni durumlarla bende karsilastim.#Teknosa urunu satip kurulumj yapana kadar kardesiniz gibi oluyor ilgileniyor ama satis sonrasi hizmetini bir gozden gecirmeli diye dusunuyorum.Ama cok da memnunum Teknosadan ve her hafta sonu da Teknosa buyuk turuncu indirmini dort gozle bekliyorum.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Teknosa
Teknosa
44 Takipçi
Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürün ve çözümlerini tüketicilerle tek bir çatı altında buluşturan teknoloji perakende zinciridir. "Herkes için Teknoloji" felsefesiyle teknoloji severlere keyifli bir alışveriş ve deneyim ortamı sunmayı amaçlamaktadır.